Herečka byla v úterý zatčena policií v Olathe, jak uvádí Kansas City Star a několik místních televizních stanic. Obviněna byla z vraždy druhého stupně a skončila ve vazbě ve věznici Johnson County Jail, odkud by se dostala, pokud by za ni někdo zaplatil kauci v hodnotě 500 tisíc dolarů. Ve čtvrtek by se s ní měl konat proces.

Obětí násilného činu Mollie se stala její vlastní matka Patricia „Tee“ Fizgeraldová (†68), kterou měla její dcera ubodat k smrti. Nalezena byla mrtvá ve svém domě 20. prosince. Patricia se údajně chtěla přestěhovat do oblasti Kansasu poté, co žila několik desetiletí v oblasti Houstonu.

„Byli jsme v šoku,“ truchlí nyní bratr zesnulé Gary Hunziker (72), podle něhož na detailech tragédie nesejde, důležité je jen to, že přišel o sestru. Proč tak Fitzgeraldová vztáhla na matku ruku, se veřejnost pravděpodobně nedozví.

Vražedkyně si malou roli zahrála ve snímku Captain America: První Avenger, a dokonce byla i asistentkou režiséra filmu Joea Johnstona. Dále už měla ve filmografii spíše nízkorozpočtové filmy (například The Creeps) a působila spíše jako režisérka a producentka. Na natáčení s Chrisem Evansem (38) přitom vzpomínala s láskou. „Být součástí té produkce bylo jedním z nejlepších zážitků v mém životě,“ řekla v roce 2011 herečka.

VIDEO: Captain Marvel: Speciální trailer

Video
délka: 01:30.68

Captain Marvel: Speciální trailer Falcon

Fotogalerie
40 fotografií