Lucie zmizela před Štědrým dnem: Prý trpí schizofrenií, rodina má strach

Policie pátrá po Lucii B. (39).  (Autor: Policie ČR )
Autor: VaB - 
27. prosince 2019
12:55

Lucie B. (39) se ztratila pouhý den před Štědrým večerem! Policie po ní intenzivně pátrá, zatím ale netuší, kde by se mohla nacházet. Kriminalisté se nyní obracejí k veřejnosti. Neviděli jste ji? Žena údajně trpí schizofrenií. 

Devetatřicetiletá Lucie Brabcová odešla 23. prosince v odpoledních hodinách ze svého domova v obci na Žďársku. Od té doby o sobě nedala svým blízkým vědět. Naposledy byla spatřena den před Štědrým dnem u železničního přejezdu v obci Radňovice. 

„Žena je vysoká přibližně 165 centimetrů, má hubenou postavu, hnědé oči a hnědočerné krátké rovné vlasy. Na sobě by mohla mít oblečenou fialovou mikinu s černými skvrnami, černou prošívanou vestu, černé kalhoty a bílé kozačky po lýtka. V ruce měla igelitovou tašku,“ uvedl vrchní inspektor policie David Linhart.

Policisté poté, co přijali oznámení o pohřešované ženě, začali intenzivně pátrat. „Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté pohřešovanou ženu hledali v lokalitě místa jejího bydliště i v širokém okolí, prověřili zdravotnická zařízení, dopravní spoje a pátrali po ní i na dalších místech,“ uvedl Linhart. 

Policie prověřila místa, kde byl předpoklad výskytu pohřešované ženy. Avšak bezvýsledně, Lucii se policistům stále nedaří vypátrat. „Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se pohřešovaná žena v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ zakončil.

Podle informací TN.cz je žena psychicky nemocná. Údajně trpí schizofrenií, pro své okolí není nijak nebezpečná, hrozí však, že by si ve velkém psychickém vypětí mohla ublížit. 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít