Kuba zmizel den před Štědrým dnem. Vánoční zázraky se dějí, našel se!

Jakuba se podařilo v pořádku najít.  (Autor: Policie ČR)
Aktualizováno -
25. prosince 2019
17:48
Autor: rc - 
24. prosince 2019
17:47

Několik hodin před Štědrým dnem odešel z domu Jakub J. (31) a už se nevrátil. Neměl u sebe doklady, mobil ani peníze. Pátrala po něm jak policie, tak i zoufalá rodina, která se rozhodla požádat o pomoc při pátrání i uživatele sociálních sítí. Vánoční zázraky se však dějí a Jakuba se podařilo najít.

V pondělí v sedm hodin odešel z domu bez peněz, dokladů a mobilního telefonu Jakub Jakubík. Od té doby o něm rodina nemá žádné zprávy.

„Prosíme mělnické kamarády a kamarádky z okolí Želíz o sdílení,“ rozhodla se využít sílu sociálních sítí Kubova sestra. „Včera v sedm večer brácha odešel z domu bez mobilu, bez peněz, bez dokladů, od té doby je nezvěstný,“ uvedla na sociální síti facebook s tím, že rodina již kontaktovala policii.

„Pátráme po něm s pomocí všech záchranných složek. Prosím, pokud jste Kubu někde zahlídli, volejte, pište,“ dodala v příspěvku a přidala fotografii, na níž je se svým pohřešovaným bratrem. Zvrat při hledání kuby přišel ve středu.

Kuba se právě našel, je v pořádku. Děkujeme všem za úžasnou práci, kterou odvedli,“ informovala o radostné zprávě rodinná kamarádka Terka.

Přátelé, jako máma Jakuba mám obrovskou radost, že se našel a je v pořádku. Všem, kdo se podíleli na pátrání, díky,“ vyjádřila se maminka pohřešovaného mladíka.

starymlok ( 25. prosince 2019 20:58 )

Pedofil,nebo pasák?Každopádně dwebil

starymlok ( 25. prosince 2019 20:55 )

Bože ,co se tu dnes sešlo dementů.Jsou svátky úchylové

XYZ3 ( 25. prosince 2019 20:04 )

kuba? to asi spíš Kuba?

yarda ( 25. prosince 2019 19:01 )

Napadlo mne, jestli se někam neuchýlil, aby se vyhnul vánočnímu blázinci. Ale dokud ho nenašli, nechtěl jsem si dělat šoufky z možné tragédie.

br123 ( 25. prosince 2019 04:03 )

jo poznas, ten uz visi na strome... a protoze je dement, tak duvod bude taky dementni

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud