Muž divoce zapíjel syna: Na poště nechal pokálené kalhoty a nahý si šel pro nové

 (Autor: Blesk:Ivan D. Hladík Martin Sekanina)
Autor: chal - 
23. prosince 2019
11:46

Vcelku kuriózní případ řešili o víkendu strážníci v České Lípě. Jeden z obyvatel severočeského města totiž v noci z pátku na sobotu přehnal oslavy narození syna. Novopečený otec se s kumpány opil, na místní poště nechal potřísněné kalhoty a pak se proháněl po náměstí v bederní roušce.

Tak to musel být pořádný mejdan. V pátek ráno vzbudila v České Lípě rozruch skupinka tří mužů, kteří slavili narození syna jednoho z nich. Oslavy se táhly přes noc až do rána a alkohol dostal novopečeného otce do takového stavu, že od partnerky pochvalu určitě nedostane. Městská policie na něj v rozmezí třiceti minut přijala hned dvě oznámení.

První telefonát přišel krátce po deváté ráno, kdy volající strážníky upozornil na naháče prohánějícího se po náměstí. Hlídka ve spolupráci s obsluhou kamerového systému rychle vypátrala skupinku tří rozjařených mužů.

„Zastavili je, ale všichni měli kalhoty na svém místě, byli jen veselí a strážníkům vyprávěli, že jeden z nich oslavuje narození syna,“ popsala mluvčí Městské policie Česká Lípa Eva Vlastníková.

Za 30 minut ovšem přišel další telefonát s tím, že na chodbě pobočky České pošty byly nalezeny kalhoty a boxerky i s exkrementy! Autor nechutného nepořádku pak podle jedné ze zaměstnankyň pošty zamířil do obchodu s oblečením.

Obsluha krámku policistům potvrdila, že mluvila s mužem oděným v improvizované bederní roušce z bundy, který přišel a měl dvě přání – umýt si ruce a koupit kalhoty. Podle mluvčí strážníků se bude otec-výtržník zpovídat z přestupku.

al.bunda ( 23. prosince 2019 17:51 )

starymlok ( 23. prosince 2019 15:23 )

"Ty nejsi zlej,jen blbej"

sleepka ( 23. prosince 2019 13:50 )

borec

biomecour ( 23. prosince 2019 13:26 )

𝓌𝓌𝓌.𝐵𝒶𝒹𝑜𝑜.𝓇𝑒𝒹 - Toto je místo, kde se dívky snaží upoutat pozornost mužů

mislivec ( 23. prosince 2019 12:45 )

Ten pán udělal to nejlepší co mohl. Kdo se někdy pokálel ví, jak nepříjemné je v tom chodit. I pro okolí! Čili stáhnout kaťata, slipi a rychle se toho všeho zbavyt a jít si koupit nové, to je ta nejmoudřejší reakce. Nebo snad měl jít v zimním nečase nahý až domů? Podle nějakých mravokárců asi ano!!!Pán si zaslouží paleček nahoru a všeobecnou úctu. Ale blbci tohle stěží pochopý.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud