„V parku jsme měli živo celé prázdniny a někdy na tom neměly zásluhu jen nedělní koncerty. V sobotu dopoledne se o veřejné vystoupení postaral i jeden sólista, který také neměl nouzi o publikum. Bez zábran v parku ulevoval k nelibosti kolemjdoucích svému plnému močovému měchýři,“ uvedla mluvčí břeclavských strážníků Lenka Rigó.

Strážníci, kteří právě procházeli kolem, k muži ihned zamířili. „Muž měl problém nejen s udržením moči, ale i rovnováhy. Řekl jen, že vypil vodku, protože měl žízeň. Poté se hlídce začal ukládat k nohám do pro něj nejjistější vodorovné polohy,“ pokračovala Rigó.

Opilec nadýchal téměř 4,5 promile alkoholu. „Vzhledem k tomu musel vyměnit modré nebe nad hlavou za nudný strop převozového vozu a jet vstříc čtyřem holým stěnám záchytné stanice,“ dodala mluvčí strážníků.

VIDEO: Také tento muž měl v Břeclavi problém s alkoholem. Nejprve krabicí umlčel "křičícího muže" a následně mu vylezl na hlavu.

Video
délka: 01:31

Mladík se v noci v Břeclavi bavil tím, že do pusy sochy křičícího muže narval krabici a pak na sochu vylezl. Městská policie Břeclav