Brutální útok v centru Bratislavy: Mladý cizinec zemřel po kopu do hlavy

Brutální útok v centru Bratislavy: Mladý cizinec zemřel po kopu do hlavy (ilustrační foto)
Autor: rc, ČTK - 
8. prosince 2019
14:18

Bratislavská policie vyšetřuje brutální útok na cizince, který se odehrál v brzkých ranních hodinách v centru města. Cizinec zraněním na místě podlehl. Útočník z místa činu utekl. Nejde o první podobný případ v centru slovenské metropole, například loni na jaře tam po napadení útočníkem zemřel Filipínec. 

 Kolem páté hodiny záchranář vyjížděli na Náměstí SNP v centru Bratislavy, kde se měl nacházet muž v bezvědomí. Přes veškeré snahy záchranářů však muž zraněním podlehl. Podle televize Joj se obětí útoku stal patrně 22letý muž původem zřejmě z některé z balkánských zemí. Podle policejní mluvčí Lucie Mihalíkové neznámý muž po předchozím konfliktu poškozeného fyzicky napadl a následně utekl.

Televize Markíza uvedla, že útočník kopl svou oběť do hlavy. Policie vybídla svědky, aby se přihlásili. Nedaleko místa zmíněného incidentu došlo loni v květnu k podobnému útoku. Muž z jihu Slovenska tam tehdy kopl do hlavy Filipínce, který zraněním podlehl po převozu do nemocnice. Útočníka soud poslal do vězení na devět let.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud