Brutální napadení ženy (29) v České Lípě: Agresor jí mlátil hlavou o zem před očima šokovaných lidí

Městská policie Česká Lípa (Ilustrační foto)
Autor: yks - 
3. prosince 2019
10:49

Násilnou cestou chtěl řešit rozchod s expartnerkou muž z České Lípy. Několikrát ženu fyzicky napadl, naposledy na zastávce před lidmi. I když jí mlátil hlavou o zem a také o plakátovací plochu, nikdo z přítomných, kromě jediné ženy, se jí neodvážil zastat. Všechno nakonec ukončila až městská policie.

O brutálním útoku na 29letou ženu u autobusové zastávky v České Lípě informuje na své facebookové stránce tamní městská policie. Ta už podle zmíněného zdroje na svého bývalého partnera podala několik trestních oznámení kvůli fyzickým útokům a velmi hrubému chování. 

Všechno vygradovalo v pondělí ráno. Tentokrát se na ni expartner vrhl krátce poté, co doprovodila své dítě do školy. Bez ohledu na to, že bylo okolo osmé ranní a na ulici Antonína Sovy se nacházeli i jiní lidé, začal ženě vulgárně nadávat, křičet a mlátit jí hlavou o zem a o plakátovací plochu. Pokud počítal s tím, že se napadené ženy nikdo nezastane, nemýlil se. 

„Událost se odehrála kolem osmé hodiny ranní, tedy v době, kdy byli na ulici lidé. Bohužel kromě jediné ženy se nikdo nevydal napadené pomoci, ani nezavolal některou z tísňových linek,“ poznamenala městská policie.

Teprve jedna žena, která přijela v autě k téže škole, upozornila městského policistu na to, co se děje. Když strážce veřejného pořádku dorazil na místo, našel na místě poraněnou oběť a rozčíleného útočníka, jehož agrese se však rychle smrskla do podoby vulgárních nadávek na ženinu adresu. Na místo musela zamířit státní policie a také záchranná služba, protože žena byla po útoku otřesena a skončila v pracovní neschopnosti. 

 

e.lesanova ( 3. prosince 2019 17:50 )

Nová doba ...pokud se zcela veřejně "nic neděje" kdy ani "politikům" z Řeporyjí, Jesenice atd., kteří veřejně nabádají k "umrcení, pověšení, zastřelení, lynči " a příslušné orgány a justice nekoná, nelze se divit stále narůstajícímu násilí kdejakých pomatenců.....

Hnuep ( 3. prosince 2019 14:04 )

A mlátit hlavou té paní o zeď nebo dlažbu není pokus o vraždu? A padlo
n ě k o l i k oznámení a pořád se nic nestalo a chlapa stát nezastavil??

V jiném článku se píše že pán přišel do obchodního centra se šesti noži a hrozí mu 15 až 20 let za přípravu vraždy. A to proto, že předtím pán vyhrožoval paní do telefonu, že ji zabije. Přitom ji třeba jenom nebezpečně vyhrožoval. Ani se jí nedotkl a jiný mlátí někomu hlavou o tvrdou překážku a o pokusu vraždy se nemluví. Humus.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud