Předčasné Vánoce: Tereza se radovala nad rozhodnutím soudu

Autor: dce - 
8. prosince 2019
05:02

Předčasné Vánoce prý prožila česká pašeračka Tereza Hlůšková (23), když se k ní dostala zpráva o středečním rozhodnutí soudu, který schválil zrychlené řízení v jejím případu. Češku informace natolik potěšila, že zlíbala i dítě jedné ze svých spoluvězenkyň.

Čekání je u konce - Tereza se konečně dočkala data odvolacího řízení. 18. prosince se rozhodne, zda půjde případ znovu k soudu, nebo zda stráví Tereza následující léta v pákistánské base. Soudkyně ve středu schválila zrychlené řízení.

Podle pákistánského zpravodaje Alího Aršáda se pašeračce po dlouhé době na tvář vrátil úsměv. „Právník Tereze poslal do vězení dopis s rozhodnutím soudu. Tereza byla moc šťastná a dopis přečetla i svým spoluvězenkyním, její radost byla tak velká, že dokonce zlíbala miminko jedné z nich,“ prozradil Aršád Blesk.cz.

„Vzhlédla k nebi a poděkovala Bohu. Byla tak šťastná, že ani nevečeřela a spoluvězenkyním říkala, že už ji konečně propustí. Samou radostí nemohla ani spát. Podle mého zdroje ve vězení to pro ni byly předčasné Vánoce.“

Terezin právník jí v dopise navíc prozradil, že jí již brzy dá vánoční dárek. Dodal také, že se před středečním soudem nad Tereziným osudem modlily i jeho děti s manželkou. „Už se těším, až Vás propustí,“ napsal jí prý Ašgar Dogar.

Terezu chytili na začátku loňského ledna letištní celníci v Láhauru. V kufru u ní našli více jak osm kilo heroinu. Češka ale tvrdí, že je nevinná. Soud jí ovšem poslal na osm let a osm měsíců do vězení.

cincila1 ( 8. prosince 2019 23:33 )

a nejsi ty Pitomík 007 ?

cincila1 ( 8. prosince 2019 23:30 )

Doufám, že tam zůstane, ale pokud se všichni zbláznili a pustí ji k nám, tak že pojede z letiště rovnou do kriminálu.

padouch236 ( 8. prosince 2019 22:55 )

Převážela přes hranice za peníze svinstvo, které by způsobilo hromadu neštěstí, takže ať si ten Pakistánský kriminál pěkně vychutná...

j_dc_cv ( 8. prosince 2019 20:01 )

Možná tomu nerozumím, ale... Nebude se teď rozhodovat jestli bude znovu proces nebo jí potvrdej co už dostala? Tak proč se raduje, že půjde domů.
Maximálně obnověj proces. Tedy domů může jít po procesu (několik stání a odvolání) a to jen, když ho vyhraje.

Buď je blbě napsaný článek nebo je blbá ona.

Pohybovenadany ( 8. prosince 2019 18:30 )

Jestli ji nezbylo ještě trochu mouky, moje stará chce dělat vánoční cukroví....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud