Zoufalý penzista (†65) nastražil doma past na zloděje: Na svátek díkůvzdání ho zabila

Zoufalý penzista (†65) nastražil ve svém domě pasti na zloděje: Na Den díkůvzdání ho jedna z nich zabila.
Autor: shp - 
2. prosince 2019
20:22

Den díkůvzdání skončil pro Ronalda Cyra (†65) z města Van Buren v americkém státě Maine naprostou katastrofou. Muž, který byl dlouhou dobu terčem zlodějů, zemřel poté, co ho zasáhl výstřel z pistole připevněné k podomácku vyrobené nástražné pasti.

Těžce zraněný Američan si ještě stihl zavolat z posledních sil telefonem pomoc. Uvedl, že utrpěl střelné zranění. Do jeho domova přijeli policisté i záchranáři. Pomoci se mu už ale bohužel nedalo.

Bohužel pan Cyr podlehl zraněním způsobeným výstřelem,“ uvedly úřady podle webu The Guardian. Podle policistů byly vchodové dveře zabezpečené podomácky vyrobenou nástražnou pastí.

Celý dům byl plný výbušnin

Její součástí byla pistole, která bohužel Cyra nedopatřením při neopatrné manipulaci zasáhla. Strážci zákona pak v domě našli další pasti s výbušninami. Na pomoc si proto přizvali tým pro zneškodňování bomb.

Portálu se ozvali Mark a Lorraine, kteří tvrdí, že jsou sourozenci zemřelého. Podle nich byl jejich bratr neustálým terčem zlodějů, kteří ho opakovaně okrádali. Policie však prý nikdy nezasáhla.

Policie ho ignorovala, říká bratr

Chovali se k němu, jako by byl senilní. Policajti nic nedělali, proto vzal spravedlnost do vlastních rukou,“ prohlásil Mark. Podle něj si v minulosti instaloval Ronald plot a bezpečnostní kamery, ale k ochraně majetku nestačily.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud