Další oběť miliardáře Epsteina: Zneužil mě vibrátorem, když mi bylo 15 let!

Autor: rc - 
21. listopadu 2019
16:51

V případu sexuálního násilníka Jeffreyho Epsteina se objevila další oběť jeho zvěrstev. Žena uvedla, že se dostala do spárů usvědčeného sexuálního delikventa v pouhých patnácti letech a popsala hrůzy, které zažila na jeho ranči v Novém Mexiku.

Miliardář a usvědčený sexuální delikvent Jeffrey Epstein byl nalezen oběšený ve své cele v New Yorku začátkem srpna tohoto roku. V jeho případu se však stále objevují nové oběti. Svědectví přinesla žena, která odmítla prozradit své jméno. Začalo se jí proto říkat jménem neznámých obětí trestných činů „Jane Doeová“ s pořadovým číslem 15. Její příběh není pro slabé povahy.

Jane vypověděla, že finančníka poprvé potkala v New Yorku v roce 2004, když tam byla na školním výletě a chvíli po jejich setkání ji vzal miliardář na výlet soukromým letadlem na svůj nechvalně známý ranč Zorro ležící v Novém Mexiku.

Výlet se však rychle změnil v noční můru. Epstein měl podle informací britského deníku The Sun Jane vzít na prohlídku letadla, přičemž začal ložnicí. Tehdy jí měl začít vyprávět o tom, že miluje, když ženy spí na podlaze kolem jeho postele.

„Při Epsteinově popisu žen spících na podlaze kolem něj okamžitě pomyslela na otrokyně,“ stojí ve výpovědi. Posléze se jí měl zeptat na věk a tehdy začala mít strach. „Poznala však, že jedna z dívek v letadle je modelka, která byla ten měsíc na obálce magazínu,“ zaznělo u soudu s tím, že to Jane uklidnilo a říkala si, že všechno bude v pořádku.

Když však dorazili na ranč, přišla za ní prý nejmenovaná žena s rudými vlasy a začala se jí vyptávat na její sexuální zkušenosti. Hned dalšího dne ji zavolala do hlavního domu „na masáž“.

„Bez souhlasu Jane Doeové ji žena začala ,masírovat‘ jazykem, zaměřujíc se hlavně na její vaginu a zadek. Žena s červenými vlasy, Epsteinova agentka, poté řekla Jane Doeové, že Epstein chce, aby měla orgasmus,“ zaznělo u soudu.

Další den byla zavolána do finančníkovy ložnice. Miliardář měl na sobě pouze župan, který posléze svlékl a dívku začal zneužívat vibrátorem tak dlouho, dokud nezačala předstírat orgasmus.

Dívka byla následně pozvána na Epsteinův soukromý ostrov Little St. James Caribbean, ovšem pozvání odmítla. Její svědectví je další z řady, které hovoří o zneužívání nezletilých dívek nechvalně proslulým miliardářem. 

kardinal25 ( 21. listopadu 2019 23:42 )

to je vopravdu hruza co ji tam delal, je poznamenana na cely zivot, mela by dostat aspon 1 mld dolaru

Monikay ( 21. listopadu 2019 17:58 )

nojo není radno jezdit po školním výletu s cizími miliardáři na jejich ranč

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud