Pedofilní učitel za mřížemi chystal pomstu: Chtěl nechat znásilnit děti státního zástupce!

Pedofilní učitel podle žalobce chtěl nechat znásilnit děti státního zástupce.
Autor: chal - 
25. října 2019
19:09

Pětiletý trest odnětí svobody za sex se 13letou dívkou byl 46letému bývalému učiteli asi málo. Za mřížemi totiž plánoval šílenou pomstu státnímu zástupci, který měl jeho případ na starosti. Po spoluvězni chtěl, aby znásilnil úředníkovy děti! Pedofil tak nyní stojí před soudem znovu.

Nedovolené přerušení těhotenství, sexuální zneužívání, ohrožování mravní výchovy mládeže, přechovávání dětské pornografie a její výroba. Kvůli těmto proviněním si 46letý slovenský učitel tělocviku a angličtiny odpykává pětiletý trest odnětí svobody.

Kantor měl vztah se 13letou žačkou, která s ním dokonce otěhotněla, těhotenství bylo ale ukončeno takzvanou potratovou pilulkou, která je na Slovensku ilegální. Právě tehdy se o zakázaném románku dozvědělo okolí.

Nyní stanul pedofilní učitel před soudem znovu. Se svým trestem se pedofilní učitel zřejmě nesmířil a za mřížemi začal podle informací televize Markíza chystat pomstu státnímu zástupci, který měl jeho případ na starosti.

Zavřený učitel měl po spoluvězni žádat, aby po propuštění zjistil, jestli má dotyčný státní zástupce děti, a pokud ano, aby zajistil jejich znásilnění! První soudní stání bylo ve čtvrtek odročeno na neurčito, protože obviněný vznesl námitku kvůli údajné zaujatosti všech soudců okresního i Krajského soudu v Trenčíně.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud