Lucie zadržená v Brazílii: Hledala pomoc před násilnickým manželem!

Autor: DH - 
11. 10. 2019
05:02

Češka Lucie, kterou zadrželi v Brazílii policisté, když u ní našli šest kilogramů kokainu, měla podle všech indicií vážné problémy ještě před svým „výletem“ do Jižní Ameriky. Zjistilo se, že měla finanční potíže, a navíc i osobní problémy v době, kdy pobývala s partnerem v Řecku.

Kolem osoby třiatřicetileté Lucie z Bruntálska, kterou na začátku září zadrželi brazilští protidrogoví policisté za držení šesti kilogramů kokainu, se začíná objevovat více a více informací. Blesku se podařilo zjistit, že měla velké finanční potíže, což ale patrně nebyl jediný problém této trojnásobné matky. Lucii podle jejích slov údajně týral její partner v cizině.

„Dobrý den. Jsem Češka žijící v Řecku. Mám menší problémy se svým manželem, fyzicky mě napadá. Chci se zeptat, na koho se mám obrátit pro pomoc. Víte, tady v Řecku mi nikdo nepomůže. Tady pro ně jsem jako hadr,“ stěžovala si Lucie v online poradně na stránkách České televize v roce 2009. Mohl by pohnutý osud dovést mladou ženu k tak závažnému trestnému činu, jako je pašování drog v Brazílii? To pravděpodobně ví jen sama Lucie.

Češka se dostala na přední strany českých a brazilských médií před pár dny, kdy vyšlo najevo, že ji 11. září zadrželi policisté v Sao Paulu s šesti kilogramy kokainu, který byl ukrytý na hotelovém pokoji v kopii obrazu od Leonarda da Vinciho a starožitné šachovnici. V současné chvíli je Češka v soudně nařízeném domácím vězení, aby se mohla starat o dvouletou dceru, kterou vzala do Brazílie s sebou.  

Administrator ( 11. října 2019 18:16 )

Zase jen další šlápota.

sakajeva ( 11. října 2019 17:22 )

Nekupujte nekupujte nekupujte!!!! Když nebude nikdo kupovat, nebude nikdo pašovat.

Evka4 ( 11. října 2019 15:53 )

To ji máme litovat? Děti do ústavu, případně k adopci a ji napařit alespoň 20 let.Ludře hnusný feťácký.

panchovilla ( 11. října 2019 13:57 )

Národ bolševických zlodějů,udavačů a alkoholiků kváká v diskuzi

Damir55 ( 11. října 2019 13:34 )

Sakajeva Ty flundro,ta pizda už v r.2009 měla děcko a pak si v klidu namr.dala další a nikso ji k tomu nemogl donutit.chtěla a mrd.ala a proč by vinu měl mít chlap?Ty pí.čo

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud