Necelé dva až tři měsíce zbývají do porodu Lucie Šafářové. Zatímco tenistka se těší na teprve prvního potomka, hokejista Tomáš Plekanec už roli otce moc dobře zná z manželství s Lucií Vondráčkovou (39), se kterou má syny Matyáše (7) a Adama (4).

A tak je pro tenistku v těhotenství všechno nové, první zkušeností. Včetně stále rostoucího bříška, které se společně s miminkem týden co týden nekontrolovatelně zvětšuje. Právě to Lucii zaskočilo, když chtěla jít venčit svého čtyřnohého miláčka. „Když chceš jít ven se psem a zjistíš, že máš břicho větší jak bundu,“ napsala tenistka k fotce před zrcadlem, na které je jasně vidět, že zapnout úzkou dlouhou bundu přes těhotenské bříško musel být opravdu oříšek.

Známý sportovní pár dosud neprozradil pohlaví miminka. Jak to ale v dnešní době bývá, díky sociálním sítím se leccos neutají, a tak se kamarádka a kolegyně Šafářové Andrea Hlaváčková (33) koncem srpna po setkání s Lucií omylem prořekla. „Jsem šťastná, že jsem viděla tetičku Lucii, daly jsme jí nějaké rady. Všechno nejlepší, holky,“ napsala tenistka, která se sama týž měsíc stala maminkou.

VIDEO: Krásné tenisové maminky! Šafářová s Hlaváčkovou slavily děťátka na cestě

Video
délka: 00:15

Krásné tenisové maminky! Šafářová s Hlaváčkovou slavily děťátka na cestě Instagram