Oddaný pes bránil paničku před napadením: Muž ho ubodal!

Autor: shp - 
7. 10. 2019
17:56

Během vyhrocené hádky hájil rotvajler svou paní. Zaútočil na muže, který ji podle jeho mínění během vyhrocené hádky ohrožoval. Jenže tenhle pes, který v Kralicích zaútočil na člověka, za to zaplatil cenu nejvyšší. Muž ho podle všeho v sebeobraně ubodal!

Vše začalo hádkou páru v jejich bytě. Slovně se do sebe pustili třicetiletý muž a osmadvacetiletá žena. Chlap poté svou družku údajně napadl. Odvážný pejsek ženu bránil. „Jejich pes plemene rotvajler ženu bránil. Muž se musel také bránit, a tak psa zranil nožem,“ uvedla pro web iDnes.cz policejní mluvčí Soňa Podlahová.

Pejsek bodné rány nepřežil 

Pes byl po pobodání převezen k veterinářce. Tam se ho snažili všemi silami zachránit. Úsilí zvěrolékařky však bylo marné. I když to nejdřív vypadalo, že zvíře přežije, nakonec zahynulo. Jaký byl důvod hádky, je předmětem policejního vyšetřování. 

Muž vinu možná nenese

Strážci zákona také zjišťují, jestli v konfliktu sehrál svou roli alkohol. Napadení paničky pejska vyšetřují jako ublížení na zdraví. Dotyčná skončila po ataku v nemocnici. Za smrt psa ale podle policistů muž vinu nést nemusí. Mohl totiž jednat v krajní nouzi. Chudák pejsek, takovou smrt si určitě nezasloužil.

Pozor, galerie obsahuje realistické fotografie napadeného psa a jeho operace!

sigmae ( 9. října 2019 22:14 )

tomu zasranovi přeji, ať si to vyžere..ženskou zmlátí, že skončí v nemocnici a její psa zabije...krypl

ostrostrelec ( 9. října 2019 20:18 )

Martina Indelov,
vy asi musíte být hodně blbá blondýna. To není vůbec agresivní plemeno ale to se Vám těžko vysvětluje.

GBarbara ( 9. října 2019 19:35 )

Vam dobre musi .ebat nebezpecne plemeno? Ked vas muz na vas zautoci s nozom tak som zvedava kto sa za vas postavi ..... pes vzdy zomiera za ludi je to chore jedine co vtom vidim tak nebezpecny je len clovek trosku sa naucte o psoch a tak kritizujte plemena... male psy neublizia koli stisku zlamy ale neznamena ze velke psy su nebezpecne !!!
Nevzdelanci

peyotI ( 9. října 2019 07:42 )

Co takhle přemýšlet, nebo si přečíst celý článek? Panička byla napadena agresorem a pes ji bránil. Měla ho "zvládnout", aby dostala na budku ještě víc?

Martina indelov ( 8. října 2019 20:34 )

Hnusný pes, agresivní plemeno. Panička ho evidentně nezvládla, jinak se to přece nemohlo stát.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud