Vlčák hrdina zachránil svého páníčka před lupiči: Pes za něj schytal tři kulky

Autor: shp - 
24. 2. 2018
09:55

Je to opravdový chlupatý hrdina! Tříletý německý ovčák Rex zachránil svého páníčka Javiera Mercada (16), když se k němu domů ve washingtonském Seattlu vloupali lupiči. Při záchraně jeho života byl vážně zraněn.

Když lupiči vtrhli do rodinného domu, schoval se Javier do šatníku. Rex mezitím zaútočil na kriminálníky, kteří ho zbili, až byl do krve. Poté ho jeden z neřádů třikrát střelil. Rexova vůle ochránit svého páníčka a žít ale byla silnější než cokoliv jiného. Hafan přežil.

Zvíře bylo postřeleno do krku, nohy a kolene. „Můj synovec byl ochráněn svým věčným kamarádem,“ napsala chlapcova teta Susy Cadena na stránce GoFundMe, kde rodina vybírá peníze na účet za Rexovy operace. Po nich by se měl pes zotavit, ale následky zranění si ponese celý život.

„Kulka prošel skrz naskrz Rexovým krkem. Zůstaly v něm ale její fragmenty,“ řekla Javierova matka. Policie nyní vyšetřuje případ a pátrá po dotyčných lupičích. Vyšetřovatelé zatím ale nemají žádné vodítku, proč se lupiči zaměřili zrovna na dům Javierovy rodiny.

VIDEO: Zmrzačeného pejska zachránila žena před utracením

Video Nová šance na život: Nemocného psa zachránila žena před utracením. - www.facebook.com/UNILAD
1080p 720p 360p

Doporučujeme
montevideo ( 24. února 2018 13:42 )

Jasně, že je to německý ovčák, mezi lidmi nepřesně nazývaný vlčák. Nádherné, přátelské, inteligentní zvíře.

jardavozembouch ( 24. února 2018 13:08 )

Hafanovi přeji uzdravení a tomu střelci pěknou dávku z brokovnice do zádele, aspoň by měl příštích půl roku co vybírat Lidi jsou fakt how.ada.

jardavozembouch ( 24. února 2018 13:06 )

Vlčák????????? Jediné uznané plemeno, kde se užívá slovo "vlčák" je "ČESKOSLOVENSKÝ VLČÁK". Vše ostatní jsou OVČÁCI... achjo. Nojo, pejsánkové to vždy odnesou za páníčky a ještě by je někteří kret.éni vyhubili

montevideo ( 24. února 2018 11:15 )

Krásný pes. Vlčáci jsou nejoddanější a nejpřítulnější plemeno. Ať se brzy uzdraví!

bibijana ( 24. února 2018 11:14 )

sores: ještě bych doplnila - týraná.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud