Muže při venčení psů zasáhl blesk: Utrpení zachytila kamera!

Autor: VaB - 
7. října 2019
19:47

Štěstí v neštěstí měl sedmadvacetiletý Alex Coreas z amerického Texasu, jehož ve čtvrtek při venčení jeho tří německých ovčáků zasáhl blesk. Mladý muž se okamžitě zhroutil k zemi, díky pozorným svědkům, kteří ho okamžitě začali resuscitovat, ale jako zázrakem přežil. Dramatický incident zachytila bezpečnostní kamera.

Na osudné čtvrteční venčení svých tří psů u veterinární kliniky v texaském městě Spring Alex asi nikdy nezapomene. Bezpečnostní kamera zachytila, jak do muže zničehonic udeřil blesk, který ho skolil k zemi. Jeho psi ze strachu utekli, kolemjdoucí se ale naštěstí nezalekli a Alexovi ihned přiběhli na pomoc. 

 

Když k němu svědci dorazili, Alex nedýchal a jeho oblečení bylo na uhel. „Jeho boty a ponožky se mu doslova svlékly z nohou,“ uvedl jeden ze zachránců pro portál Nypost.com. Výboj udeřil s takovou silou, že v betonu zůstala díra. Díky včasné resuscitaci ale Alex přežil a v nemocnici si pobyl pouhé čtyři dny.

Alex si dle svých slov při venčení všiml, že se blíží bouřka, a přidal proto do kroku. To, že mě zasáhl blesk, si ale vůbec nevybavuji. První vzpomínku mám z vrtulníku, kde jsem se probral a oni mi řekli, že mě zasáhl blesk, popsal Coreas televizi ABC. Lidem, kteří mu přiběhli na pomoc, je neskutečně vděčný.

Mám velké štěstí, že jsem naživu, doplnil. Policistům se navíc podařilo najít i jeho tři vystrašené pejsky, kteří utekli do nedaleké zalesněné oblasti.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud