Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Pošťák Eda unesl Andreje (9): Doma ho znásilňoval jako sexuálního otroka 10 let!

Autor: shp - 
25. září 2019
11:24

Nebohý Andrej (dnes 19) si toho za svůj krátký život prožil opravdu hodně. Jeho matka byla alkoholička, která ho často bila. Když mu bylo teprve 9 let, utekl od ní a zdánlivé útočiště našel u až podezřele přátelského pošťáka Eduarda Nikitina (42). Jenže z azylu se nakonec vyklubalo vězení. Dospělý muž malého chlapce znásilňoval a jinak sexuálně zneužíval dlouhých deset let.

Psal se rok 2007, když Andrej z Moskvy nadobro utekl z domova. Jeho matka byla alkoholička. V chlastu se utápěla dennodenně. Když byla nalitá, pro ránu nešla daleko. Své dítě často bila. Andrej proto už dříve několikrát z domova utekl, uvedla televize NTV.

Nikoho nepřekvapilo, že chlapec utekl

Sám začal jako nezletilý pít a kouřit cigarety. Když znovu pláchl z domova, nikoho to nepřekvapilo, protože to už v minulosti udělal a měl nálepku problémového dítěte. Když se však domů nevracel, rozběhlo se po něm pátrání. Chlapec však nebyl k nalezení.

I když to vypadalo, že může být na druhém konci světa, nacházel se ve skutečnosti o ulici dál v moskevském bytě pošťáka Eduarda Nikitina. Toho v roce 2007 zrovna propustili z vězení, kde si odpykal trest za sexuální zneužívání. To ale Andrej nevěděl.

Sousedé o Andrejovi věděli

Chlapce Nikitin nastěhoval k sobě domů, kde společně žili s pošťákovou matkou, která nakonec v případu figurovala jako svědek. Sousedé si staršího muže s chlapcem všimli, ale nic se jim nezdálo podezřelé. Během desetiletého vězení byl Andrej pravidelně znásilňován.

Když vyrostl, dovoloval mu Nikitin dokonce noční vycházky. Chlapec se však nikdy nepokusil utéct. Zvrat přišel v roce 2017, když policisté zastavili pošťáka s Andrejem na ulici. Zdáli se jim totiž podezřelí. Chlapec u sebe neměl žádné doklady.

Musel se znovu učit číst a psát

Policisté ho však našli v seznamu hledaných dětí. Nikitin skončil za mřížemi a k pedofilnímu činu se v base přiznal. Nyní byl odsouzen k dvacetiletému vězení. Andrej se musel po osvobození znovu učit číst a psát. Nakonec se setkal i s matkou, kvůli které utekl z domova.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud