Smrt při sexu na služebce je pracovní úraz! Vdova po nevěrníkovi dostane tučné odškodné

Ilustrační foto
Autor: štš - 
11. 9. 2019
16:21

Absurdním verdiktem ukončil francouzský odvolací soud spor táhnoucí se přes šest let. Smrt nevěrníka, který tenkrát zemřel při sexu na pracovní cestě, je podle něj pracovním úrazem! Vdova se může těšit na tučné odškodnění.

Muž označovaný tamními médii jako Xavier X. pracoval jako inženýr v železniční stavební firmě TSO. Ta jej v únoru 2013 vyslala z Paříže, kde sídlí, na pracovní cestu do města Meung-sur-Loire v centrální Francii. V tamním baru se muž seznámil s dámou, s níž se později odebral do hotelu oddávat se intimním hrátkám. Jenže při sexu dostal infarkt a už se neprobral.

Vdova po nevěrníkovi se od TSO dožadovala kompenzace, případ řešily několik let soudy různých instancí. Ten odvolací teď dal ženě definitivně za pravdu. Upozornil, že zaměstnavatel je za ochranu zaměstnance zodpovědný po celou dobu pracovní cesty, ať už újmu utrpí během výkonu profese, či normálního života. A v rozsudku uvedl, že: „Sexuální akt je součástí normálního života stejně jako třeba sprcha nebo stolování.“


Námitku TSO, že Xavier souložil v jiném hotelu, než jaký mu firma zaplatila, shodil soudce ze stolu. Stejně jako argument, že šlo o cizoložství. TSO teď musí začít Xavierově vdově vyplácet 80 % jeho platu až do doby, než by dosáhl důchodového věku. A poté jí bude zasílat i část jeho penze.

Jan Brandis ( 12. září 2019 09:22 )

Tak copak Francie, ta už je trošku jinde 😂🤣😂

pajato73 ( 12. září 2019 08:41 )

vdove se nemohlo stat nic lepsiho! Zbavila se nevernika a jeste za to dostane penize

jdi-se-bodnout ( 11. září 2019 17:46 )

Romantická smrt. Každý musíme jednou nějak zemřít.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud