Tajný pohřeb Epsteina za 5 mega: Sexuální násilník leží v neoznačeném hrobu!

Autor: rc - 
22. 8. 2019
19:04

Tajný pohřeb a neoznačený hrob! Sexuální násilník Jeffrey Epstein (†66), který spáchal tento měsíc sebevraždu ve své cele v New Yorku, podle informací britského listu Daily Mirror spočinul vedle svých rodičů. Jeho hrob však zůstane neoznačen a jména z náhrobků jeho rodičů byla smazána!

Jeffrey Epstein, usvědčený sexuální delikvent, který podle policie zneužíval desítky nezletilých dívek a nutil je k prostituci, byl uložen k věčnému odpočinku. O pohřeb se měl postarat jeho bratr Mark, který je také dědicem jeho miliardového impéria.

Obřad údajně proběhl v kapli Franka E. Campbella na newyorském Manhattanu a posléze měl být finančník pochován na hřbitově Star of David v Palm Beach na Floridě. A zřejmě nešlo o nijak levnou záležitost, pohřební místa tu totiž jsou prodávána zhruba za 250 tisíc dolarů (cca 5,8 milionu Kč).

Podle informací Daily Mirror byl Epstein pohřben vedle svých rodičů, jeho bratr však tuto informaci odmítl potvrdit. „To není vaše věc. Je to soukromá rodinná záležitost, chápete to? Nehodlám odpovědět na vaši otázku,“ řekl Mark.

Americký finančník měl navíc spočinout v neoznačeném hrobě. Jména na náhrobku jeho otce Seymoura, který zemřel v roce 1991 a jeho matky Pauline, která zemřela v roce 2004, byla údajně smazána. Rodina tím chce zabránit vandalismu.

rentierskej ( 22. srpna 2019 21:31 )

povedený bratr kryje svého pedofilního bráchu i po smrti. jistě, zdědí obrovské jmění, tak se to "vyplatí."
kdyby bratr "uznal," že epstein byl pedofilní pra/se, tak by alespoň část dědictví odkázal na jakoukoliv bohulibou činnost, nadaci apod.
ale: proč by to dělal, že. vždyť bratrovy prachy mu nesmrdí, pedofil - nepedofil.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud