Michal (†30) zemřel při autonehodě na Teplicku: Zabil ho drtivý náraz do stromu

Autor: ČTK, dce - 
18. 8. 2019
17:43

Tragicky dopadla dopravní nehoda, ke které došlo v sobotu ráno v obci na Teplicku. Třicetiletý řidič osobního auta z dosud neznámých důvodů nezvládl řízení a narazil do stromu. Muž náraz nepřežil.

Třicetiletý řidič osobního auta nepřežil v sobotu ráno náraz do stromu v obci Háj u Duchcova na Teplicku. "Policie příčiny nehody vyšetřuje," uvedla mluvčí krajské policie v Ústí nad Labem Jana Slámová.

Nehoda se stala kolem 06:00 v Kubátově ulici. Obětí se stal teprve třicetiletý Michal z Teplic. Podle svědků by na vině mohla být příliš vysoká rychlost, o čemž svědčí i dveře vozu, které se doslova omotaly kolem stromu. "Jsem vyskočil z postele, já myslel, že mi spadnul barák?" komentoval FTV Prima jeden z místních šílenou ránu, kterou nad ránem zaslechl. "Jel zespoda, musel dostat smyk, protože do toho stromu vletěl bokem. Jestli se nelekl něčeho, nebo já nevím."

Michalova smrt zdrtila zejména jeho nejbližší, ale i velkou řadu přátel, kteří sdílí smutné zprávy na sociálních sítích. "Míšo, byls dobrým kamarádem - nezklamals, nikdy si nezkazil žádnou srandu. Vzpomínáme navždy. Neměl jsi nám ještě odcházet, budeš tu strašně scházet. Odpočívej v andělském klidu, jednou se zas sejdem," napsal jeho kamarád na facebooku.

ViktorOchlupin ( 19. srpna 2019 21:03 )

Hele ty Jarosi999. Nejlepší by bylo, kdyby ten tvůj kámoš místo stromu trefil tebe. Nějak šikovně, abys hned nechcípnul ,ale skončil na kriplkáře a s hownovým vývodem z břicha.
Jemu by se tedy nic nestalo a mohl bys mu ještě poděkovat za tu příjemnou životní změnu.. A znát jsme ho opravdu nemuseli. Ve chvíli kdy se proti mě řítí do zatáčky závodní prase, vím jen jedno. Že je to můj potenciální vrah.

offline ( 19. srpna 2019 14:03 )

Koukám, Míša měl fajn kámoše....

8vox8 ( 19. srpna 2019 10:47 )

Jaros999...můžeš tady zvracet milion vulgarit a kolik chceš! Pokud to byl tvůj kámoš, tak asi nejel přiměřeně, že se omotal kolem stromu! Měl jsi ho okřikovat dřív než šlapal takto na plyn!!! bohužel si každý den osud vybere sám..ten strom za to nemůže

blecktajp ( 19. srpna 2019 10:02 )

Ty budeš dobrej chudák, viď

vendulala ( 19. srpna 2019 09:26 )

A takto (s tímto) tady žijeme...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud