Útočník na nádraží ubodal dva lidi! Podle policie to nebyl teroristický čin

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
17. 8. 2019
17:33

V německém městě Iserlohn v sobotu zemřeli dva lidé po útoku nožem. K tragédii došlo na vlakovém nádraží, podle policie nešlo o teroristický čin. Pachatele policisté dopadli.

Na vlakovém nádraží v západoněmeckém Iserlohnu v sobotu zemřeli po útoku nožem dva lidé. Podle policie se nejednalo o teroristický čin, útok se totiž odehrál po hádce tří lidí a šlo zřejmě o vyřizování účtů. Člověka podezřelého z vraždy už policisté zatkli.

Konflikt na nádraží skončil smrtí muže a ženy, kteří utrpěli četná bodná zranění. Policie poté nádraží uzavřela, na twitteru ale ujistila obyvatele, že jim nehrozí žádné nebezpečí, protože podezřelý byl zadržen.

oxygene.p ( 18. srpna 2019 11:34 )

Kdyby jistá skupina zautočila nožem na jinou jistou skupinu , nikdy by nešlo o teroristický čin. Jednalo by se o pomatení smyslů nebo by byl osvobozen , protože před tím použil nějakou drogu , jako třeba marihuana - viz. ve Francii kdy muslim ubodal židovku a byl osvobozen. Ale pokud by lidé z druhé skupiny něco malého provedli lidem v první skupině , tak slovník je proto více než bohatý - terorismus , rasismus , xenofobie , rasová nesnášenlivost atd. Samozřejmě výše trestu je vždy na horní hranici jako exemplární potrestání a jako varování pro lidi ze stejné skupiny. Myslím , že tahle sluníčková selekce nejvíc podněcuje naše myšlení a smýšlení o jistých lidech.

vaber ( 18. srpna 2019 08:33 )

teroristický čin ,podle spravedlivé spravedlnosti může být jen proti vybraným chráněným skupinám lidí, které známe a musíme mít všichni rádi

jameson ( 17. srpna 2019 22:45 )

Jasně, nic s ničím nesouvisí a jedná se o čin psychicky narušeného jedince, který má trauma z toho, že mu němečtí náckové ještě nedali vilu, pět blonďatých manželek a 10 000,- € měsíčně, jak slibovali Pašeráci bez hranic.

blecktajp ( 17. srpna 2019 22:27 )

Tak určitě....

bizon_pepa ( 17. srpna 2019 21:31 )

Tak to už byl tedy opravdu psychický nemocný.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud