Na Korfu znásilnili 14letou turistku: Přiznal se zaměstnanec hotelu!

ilustrační foto
Autor: chal - 
17. 8. 2019
11:48

Řecká policie vyšetřuje případ údajného znásilnění 14leté britské turistky. Dívku měl zneužít albánský pracovník z jednoho z hotelů v letovisku Dassia na ostrově Korfu.

Dovolená s rodinou na řeckém ostrově Korfu se pro nejmenovanou 14letou dívku z Velké Británie změnila v noční můru, ze které bude mít možná trauma na celý život. Mladou turistku v letovisku Dassia totiž znásilnil albánský zaměstnanec hotelu. Dívčini rodiče zalarmovali policii ve středu brzy ráno.

„Podezřelý byl zadržen a k činu se přiznal. Bylo proti němu zahájeno trestní řízení,“ řekl deníku Sun zdroj z britského ministerstva zahraničí. Zástupci úřadu jsou s rodinou v kontaktu a pomáhají jim těžkou situaci překonat.

Podle řeckých médií jde na Korfu o první případ znásilnění nezletilé turistky zaměstnancem hotelu. Dassia je jedno z největších turistických letovisek na ostrově.

liskabystrouska ( 18. srpna 2019 08:11 )

dajka123

kurioko ( 18. srpna 2019 03:26 )

Oni by měli být instruováni, že zaměstnanci nejsou eunuši.

zkratik ( 17. srpna 2019 22:34 )

http­s://ww­w.re­flex­.cz/cl­anek­/komen­tare/­93856/­ekolo­gie-naruby-aneb-jak-skolacka-greta-zachranuje-klima-haldami-plastoveho-odpadu.html

goral ( 17. srpna 2019 22:03 )

a bylo to s nasliněním?

jiznicechy ( 17. srpna 2019 20:12 )

Rodiče této psychicky nemocné teenagerky, operní pěvkyně a herec-režizér, jehož příbuzný byl (v roce 1905) prvním Švédem, který dostal Nobelovu cenu a do konce života vedl Nobelův Institut, manažují celý projekt své dcerky a majíc uvedený rodokmen, potřebu a zkušenosti s PR z ní mocí mermo dělají celebritu.
A mediální kampaň preferuje jednu hysterickou, rodiči všestranně koučovanou teenagerku a s ní se alespoň na okamžik přes (a)sociálně sítě coby COOL připojují jiní nezletilí ... zatímco stejná média schvalují odpírání přímé demokracie stovkám milionů dospělých občanů, protože prý nemají potřebné kvalifikace. aby o jakékoliv podstatné věci byli schopni rozhodovat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud