Příběh mladé vražedkyně: V 17 letech měla na kontě 17 mrtvol

Autor: Petr Šour - 
18. srpna 2019
07:10

Ve 13 letech byla vzornou studentkou, pak se nechala vtáhnout do světa chicagských gangů a měla na krku 17 prokázaných vražd, než ji devíti střelami do tváře a hrudníku popravili na schodech domu jejího přítele. Neskutečný příběh Gakirah Barnesové (†17) přináší dokument Secret Life of a Gang Girl (Tajný život holky z gangu).

Gakirah vynikala ve škole, hrála šachy, v matematice a přírodovědě se dokonce účastnila oblastních olympiád. Pak se v ní ale něco zlomilo a začala navštěvovat akce nechvalně proslulého a brutálního gangu Gangster Disciples, který už od konce 60. let zcela ovládal její čtvrť Side Side. Alkohol a drogy byly na denním pořádku, brzy se dostala i ke zbraním a pomalu si získávala respekt. Když v roce 2011 rivalský gang zastřelil jejího přítele Shondala Gregoryho, dala se definitivně na cestu zabijáka a začala vraždit na objednávku svých bossů z gangu.

V dokumentu je popisována jako městská legenda. Lidé, kteří si ji pamatují, ji popisují jako bezcitnou vražedkyni, která bažila po krvi. Její první obětí se stal Odee Perry (†20), který byl namočený ve vraždě jejího kamaráda. Její popularita rostla s každým ďábelsky provedeným mordem. Se svým stylem života se vůbec netajila, zbraněmi a ruličkami dolarů se chlubila na internetu. Na twitteru už v jeho dřevních dobách měla tisíce příznivců.

„Byla to neskutečná tvrďačka, drsná a bezcitná gangsterka v tom nejhorším smyslu slova,“ uvedla v dokumentu bývalá členka gangu Angalia Biancová. V roce 2014 předpověděla svůj osud, když na twitter napsala: „Dneska jsem zase viděla dva své kámoše v rakvích. Takhle skončíme všichni!“ A opravdu, že je život gangstera krátký, potvrdila i ona sama... O pár dní později jí na schodech kamarádova domu zahradil cestu muž v kapuci a vypálil do ní devět kulek. Zemřela za dvě hodiny v nemocnici. V pouhých 17 letech.

liskabystrouska ( 19. srpna 2019 07:09 )

Actimel ta byla odporna fujjj dobře ze ji popravil..

Taurus70 ( 18. srpna 2019 10:18 )

Prava barevna Americka intelektualka ,volicka Demokratu😂😂😂😂

prasatkopernicek ( 18. srpna 2019 09:44 )

Amerika je zeme neomezenych moznosti a hlavne opdkladiste lidskeho odpadu z celeho sveta.

ActimeI ( 18. srpna 2019 09:42 )

Ne, to jsi ty!Impotente!

prasatkopepicek ( 18. srpna 2019 08:55 )


A ty jsi ukazkovy priklad vymastenyho d3bi1a.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud