Dívka šokovala sociální sítě: Psa strčila do sušičky a zapnula ji!

Autor: DH - 
13. 8. 2019
21:23

Na sociálních sítích koluje video, na kterém majitelka vhodí svého bezbranného pejska do sušičky a tu pak zapne. Celý incident žena vysílala živě na instagramu. Policie už tyranku zadržela. 

Šílený záznam zachycuje doposud neznámou ženu z texaského města Dallas ve Spojených státech. Celý klip byl během uplynulého víkendu publikován jako „živé vysílání“ na sociální síti instagram a v jednu chvíli ho sledovaly desítky uživatelů.

Okej, tak já to udělám. Chystám se dát tu jeho pr**l zpět do sušičky,“ řekla do videa žena a dodala, že se to jejímu mazlíčkovi prý líbí, o čemž silně pochybujeme. Pak došlo k tomu nejhoršímu. Popadla bezbranného pejska za kožich, otevřela sušičku a se smíchem ji za ním zavřela. 

 

Dotyčná pak na pár sekund skutečně nechala psa v otáčející se sušičce, než ji naštěstí pro něj znovu otevřela a pustila ho ven. Pes pak s kňučením utekl pryč. Jeho zrůdná majitelka se mu přitom smála tak, až upustila na zem svůj telefon.

Mimo chování „dívky“ je na činu zarážející ještě jedna věc. V době živého vysílání se na její přenos dívaly desítky jiných uživatelů, kteří ji v činu podporovali. Jeden ze sledujících jí dokonce do takzvaného „chatu" napsal, ať to klidně udělá. 

Šokující záznam se nyní objevil na sociální síti twitter, kde ho během několika hodin odsoudili snad všichni uživatelé. Video má v tuto chvíli přes 9 tisíc negativních komentářů, téměř 19 tisíc sdílení a vidělo ho 5,6 milionu lidí. Popisek u něj pak mluví za vše. „Zavolejte prosím někdo policii na tuhle holku. Někteří lidé si prostě vůbec nezaslouží psy nebo jiná zvířata. To je úplné týrání, jak ho trápí,“ napsala smutně uživatelka Mellisa.

Sdílení nakonec pomohlo a případem se začala zabývat policie. „Případ jsme si převzali a ženu identifikovali. Vzhledem k vyšetřování ale identitu nebudeme zveřejňovat. Vyšetřování je v rané fázi. Případ bude šetřen jako týrání zvířat. Žádné další informace nebudeme zveřejňovat,“ nechala se slyšet dallaská policie. 

Mnau1 ( 14. srpna 2019 05:19 )

Uz jak mluvi a tlemi se dokazuje, ze je vysinuta. Potrebuje izolovat.

kralovna-vsech-mori ( 14. srpna 2019 00:09 )

Unda černá hnusná.

Lubomr Babek ( 13. srpna 2019 23:43 )

Opice americká. Tento mluvící tvor se za velkou louží velice rychle rozmnožuje a z nepochopitelných důvodů se může dokonce volně pohybovat po celém světě.

Taurus70 ( 13. srpna 2019 21:41 )

Co cekat od opa😕😕

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud