Kněz během sadistického křtu topil dítě: Vyšetřuje ho policie!

Autor: VaB - 
13. 8. 2019
18:45

Hodně drsný křest ročního dítěte předvedl kněz Fotij Nešeporenko (55) ve městě Gatčina nedaleko Petrohradu. Ročního chlapečka strkal do křtitelnice hlava nehlava za použití značné síly. Dítě utrpělo modřiny a škrábance. Teď trpí panickými záchvaty. Vše vyšetřuje policie i církev. 

„Po prvním ponoření jsem pochopila, že se dítě topí,“ citovala stanice RT matku Anastázii Alexejevovou, která dala své roční dítě ke křtu. Kněz jejího bránícího se ročního chlapečka začal násilím cpát do křtitelnice. Otáčel ho vzhůru nohama a topil ho. Dítě během křtu utrpělo několik škrábanců, modřin a nyní trpí panickými záchvaty. 

Když šokovaná Anastázie chtěla křest zastavit a dítě si vzít k sobě, kněz ji odstrčil a pokračoval ve křtu. Stále dosti nevybíravým způsobem. Poté chytl roční děťátko za ruce a ponořil ho do vody. 

Nešporenko se bránil tím, že je knězem už 26 let a pokaždé vykonává křest stejně. Rodině navíc vytkl, že na křest přišla nepřipravená a byla hysterická. Vedení pravoslavné církve ale tyto Nešporenkovy argumenty neuznalo. Naopak chování kněze označila za nepřijatelné a na rok ho postavila mimo službu.  

nemocna ( 14. srpna 2019 04:01 )

Šílený bezcitný kněz týrá dítě a topí jej, je fanatik zažraný do víry a je mu jedno co je s dítětem, pokud se utopí jen prohlásí Bůh vám dal dítě ale zase si jej vzal zpět, pozor na věřící fanatiky neumějí racionálně uvažovat a jednají bez rozumu, měli by být zbavení svéprávnosti, dělají jen zlo!

Administrator ( 14. srpna 2019 01:10 )

Takový malý smrad si nic jiného nezaslouží, než pořádné rozbít držku a utopit v křtitelnici, ve jménu páně! Amen

sakajeva ( 13. srpna 2019 20:26 )

No, to jsou věřící. Hlavně Bůh, člověk neznamená nic.

hardcorefuture ( 13. srpna 2019 19:55 )

No a co? Udělají jinýho bastarda. Vo co go? Trochu tý mrdky a jednoho vejce?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud