Žena z Brna si píchá přímo před dítětem: Identitu „NarkoMamky“ odhalili na sociálních sítích

Autor: chal - 
20. 7. 2019
13:25

Pích, a přichází pád... Šokující video s brněnskou matkou, která si při procházce s dítětem v kočárku udělala „občerstvovací“ pauzu, nezůstalo bez odezvy. Ženu píchající si neznámou látku do žíly přímo na ulici uživatelé sociálních sítí rychle poznali. A k její smůle identitu zná už i policie a sociálka.

„Píchnout do žil drogu, udělat bordel, odhodit stříkačku a jít se projít s dítětem na procházku a možná ho někde i nakojit, ať je dítě taky v klidu.“ Těmito slovy uvedl Jan z Brna děsivé video, které natočil v úterý v práci.

Bystrého Brňana zaujala matka s dítětem v kočárku, která se zastavila přímo pod jeho oknem. Na tom by samozřejmě nebylo vůbec nic zvláštního. Jenže co se odehrálo pak, by zarazilo i ty nejotrlejší.

Matka si přímo na ulici za pomoci další ženy píchla do žíly neznámou látku a po chvíli s kočárkem zvesela frčela pryč. „Aktuálně teď na ulici Merhautova. No skvělá čtvrť pro výchovu dětí, ať pěkně zblízka vidí, co se nemá dělat. A nejhorší na tom je, že s tím nikdo nedokáže nic udělat a ani není vůle s tím něco dělat,“ doplnil Jan k  záběrům, které umístil na svůj facebookový profil.

Video vyvolalo obrovský ohlas, komentáře pod příspěvkem začaly naskakovat po stovkách. Většina lidí zůstala v naprostém šoku. „Okamžitě bych volala policii, s tím se musí něco dělat!“ To je jen jedna z mnoha podobných reakcí.

Video Matka si dala pauzu na injekci při procházce s kočárkem - Facebook - Jan Dovrtěl

Brňané obě protagonistky rychle poznali. Obě ženy jsou prý v lokalitě známé firmy…  „Známe jméno ženy aplikující drogu, jméno ženy, která si s dítětem drogu aplikovat nechává i původ drogy. Nadačný fond Abbigail Williams je všude. Drogy nemohou být součástí denního života. Informace samozřejmě předáme policii,“ sdělili zástupci fondu na facebooku. Kromě policie se věcí zabývá i Orgán sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD).

Že jde do tuhého, podle všeho pochopil i manžel nezodpovědné matky – krátce poté, co všímaví Brňané na facebooku prozradili jeho identitu, si smazal svůj účet na sociální síti. Patrně neustál nával kritiky, který na jeho rodinu dopadl.

Jan Dovrtl ( 24. července 2019 12:07 )

Hele, Piráti mají celkem dobře zpracovaný návrh zákona http­s://wi­ki.pi­rati­.cz/ga­ranti/­drogy/­navrh­y/kon­zulta­ce_pra­covni_­skupi­na a tady http­s://ww­w.pi­rati­.cz/pr­ogra­m/dlou­hodo­by/psy­chotrop­ni-latky/ kde prostě říkají, berte si drogy a ničte si život, ale prostě to budete dělat legálně a pod kontrolou a bude trestné si to takhle píchat na ulici a hlavně když zakázané ovoce nejvíc chutná, tak tohle povolené ovoce by mohlo chutnat o něco méně a hlavně by mohlo snad úplně zlikvidovat černý trh z drogama, který je za všechno tohle svinstvo zodpovědný a zatím se ho nikde na světe něpodařilo úspěšně zlikvidovat, takže proč k tomu nepřistoupit trošku od zadu a nezkusit to trošku jinak?

1912 ( 21. července 2019 04:53 )

ta odporná demokracie a diktatůra co s každým národem udělala dovezená z USA!!Ano plná drog ,vražd ,držení zbraní ,nási­lí,od­poslou­chává­ní ,sle­dová­ní,chu­doby,­zla ,nená­vistí,­závis­tí,ko­rupce,­zlodě­jen,kon­spira­cí, lží,plná bezdo­movců,­neza­městna­nosti,a VÁLEK do kterých nás zatahují

iFender ( 20. července 2019 20:23 )

Predstavte si,ze by vladli Pirati.Konec sveta!

iFender ( 20. července 2019 20:20 )

Havel tam ma samozrejme svoje akcie a Klaus jak bysmet.Nastolime "demokracii" "svobodu" zadna represe a tak to vypada.Policista je dnes degradovan na uroven KASPARKA nikdo ho temer neres­pektu­je.Pa­chatel ma vetsi prava nez obet.Nikdo nema zabrany ,nikde nejsou mantinely a kdo to tak nastavil? At se potom politici nedivi,ze komunisti maji sva procenta a lid je cim dal vic radikalnejsi.

Pohybovenadany ( 20. července 2019 16:38 )

To za komunistů nebylo!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud