Krutá smrt chlapečka (†3) z Loun: Za tohle dostanu Simonu do vězení! Hrozí babička

Autor: yks - 
28. února 2019
19:30

Ještě mu nebyly ani 3 roky a už musel přijít o život tím nejkrutějším způsobem. Chlapečka, kvůli kterému pláčou celé Louny, měl údajně utýrat partner jeho matky Simony. Ozývají se ale hlasy, že díl viny nese také ona. Zvlášť tvrdě proti ní vystoupila babička utýraného chlapce, jejíž syn je biologickým otcem dítěte.

Když se vztah Simony a jejího syna rozpadl, chtěla se prý o malého starat, jenže sociálka, jak říká, rozhodla o tom, že hoch bude předán matce. „Neměli jsme jí ho tehdy dávat,“ vyčítá si paní L., která je hošíkovou biologickou babičkou z otcovy strany.

Chlapcův otec se ze smrti syna zhroutil a paní L. je rozhodnutá, že to tak nenechá. „Poženu ji k zodpovědnosti a budu proti ní svědčit,“ řekla podle portálu extra.cz o jeho bývalé partnerce a matce dítěte. 

Podle jejího názoru Simona o všem věděla. „Je zrůda. Ona se na to celé koukala. Měla se sebrat a odejít. Připravila mě o vnuka,“ prohlásila s tím, že kdyby tušila, kam to všechno povede, nikdy by se nevzdala boje o to, aby chlapce získala do své péče. „Kdyby to šlo celé vrátit, zabránit tomu, tak věřte, že bychom o Marečka bojovali více,“ říká zničeně.

Tříletý chlapeček zemřel v polovině února. Policie zadržela jeho 21letého otčíma Josefa K. a obvinila ho z těžkého ublížení na zdraví a týrání osoby žijící ve společném obydlí. Soud na základě podnětu policistů poslal obviněného muže do vazby. 

Chlapcova matka Blesku přiznala, že její přítel syna skutečně surově bil. „Kluk ho nechtěl poslouchat, tak ho za to mlátil, netušila jsem, že to dojde takhle daleko,“ řekla. Mladá žena prý bití nikdy neohlásila ze strachu, aby jí syna neodebraly úřady.

kristyntrlicova ( 3. března 2019 22:11 )

Smrt za smrt!

antismejd ( 1. března 2019 11:56 )

běžte s těmi neuvěřitelnými šmejdy už někam. naprosto zbytečný životy, včetně toho děcka.

hejpockej ( 28. února 2019 23:22 )

ten magor od pohledu zderfomovanej bud cigo nebo svestkej, nebo proste ho rodice namrd*li kdyz byli ozraly, proto z toho vzniklo tohle odporny zamindrakovany stvoreni, nulu ktera si vztek vybijela na slabsich. Dyg ten magor ani nemel na to aby dokoncil zakladku.

hejpockej ( 28. února 2019 23:17 )

Nejen ze to nenahlasila, ale Simona se de fakto na tomto cinu podilela kdyz mu k tomu dala tichy souhlas, a taky ho usilovne kryla. Proste zruda… Navic ji pripadalo normalni, mlatit 3 lety dite. Zrejme ma IQ opice kdyz si mysli, ze trilety decko, ktery vlastne ani nechape ze existuje, muze rozumne uvazovat a poslouchat. Proste blbka a proto skoncila s cigomagorem, protoze na normalniho inteligentniho chlapa tahle socka nema.

pepen ( 28. února 2019 21:21 )

Mohou za to příbuzní, úřady a sousedé!!!Všichni o tom určitě věděli a nikdo chlapečka nezachránil!!!Měli by si sáhnout do svědomí !!!Tomu zmetkovi co ho zavraždil a matce v úvozovkách bych dal bez váhání...TREST SMRTI !!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud