Tajemná ryba pokousala v dovolenkovém ráji děti (7 a 10). Rychlý predátor útočil během 30 minut

Autor: shp - 
17. 7. 2019
15:46

Zděšení rodiče skončili s plačícími dětmi v náručí. Hned tři pláže na španělském pobřeží Costa Blanca byly uzavřeny po útoku záhadné mořské ryby. Ta napadla dvě děti ve věku sedmi a deseti let. Oba chlapci skončili s jizvami v bolestech. Nikdo však netuší, o jakou rybu šlo. Jde však o rychlého predátora, který se rychle přesunuje.

Sedmiletý hoch byl ošklivě pokousán u města Elche. Záhadná a dosud neidentifikovaná ryba ho pokousala na noze. Na chodidlu měl tři hluboké rány, kvůli kterým skončil v nemocnici. Ryba plavala ve španělských vodách velmi rychle.

Asi za půl hodiny napadla desetiletého chlapce jižně od města Alicante. První dítě skončilo v nemocnici ihned, uvedl Daily Mail. Druhé ošetřil na místě plavčík, ale později jeho rodiče také vyhledali lékařskou pomoc. Národnosti rodin nejsou známé.

Medúzy to nebyly

Oba incidenty se odehrály jen několik týdnů poté, co se nedaleká oblast potýkala s přemnoženými měchýřovkami portugalskými. Jde o tvory připomínající medúzy, ale zranění, které děti utrpěly, však způsobit nemohli.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud