Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Žena (66) chtěla zničit konkurenční zmrzlinárnu: Močila, plivala a nastrkala holuby z nosu do stroje na zmrzlinu

Žena (66) chtěla zničit konkurenční zmrzlinárnu: Močila, plivala a nastrkala holuby z nosu do stroje na zmrzlinu  (Autor: Pinellas County Sheriff’s Office, archiv)
Autor: rc - 
11. července 2019
22:50

Boj zmrzlináren na Floridě skončil zatčením majitelky jedné z nich. Jung Soon Wypchová (66) se totiž rozhodla zničit konkurenci nechutným způsobem! Do stroje na zmrzlinu naplivala, nastrkala do ní holuby z nosu a nakonec do stroje močila.

Léto je v plném proudu a snad celý svět se potýká s extrémními horky. Tepla sužují i americký slunečný stát Floridu. Pěkné slunečné počasí vítají zmrzlinárny, které během léta praskají ve švech. Úspěch zmrzlinárny Lu Lu's Ice Cream shop, se nelíbil majitelce obchodu s potravinami Indian Shores Food Market Jung Soon Wypchové.

Oba obchody společně sdílejí toaletu, a protože si myslela, že jí zmrzlinárna ničí obchody, rozhodla se ji zničit. „Hádám, že se jí nelíbilo, že jsme se stávali populárními,“ řekl majitel zmrzlinárny Paul Chiulli pro server Tampabay.com.  Podle záznamů z kamer šla Jung  celkem pětkrát na toaletu a neumyla si po ní ruce. Později je na záznamu vidět, jak jde k nádobám se zmrzlinou a namáčí do ní ruce.

Navíc pak do zmrzliny dává nudle z nosu! K nádobám se opět vrací a tentokrát do nich naplive. O dva dny později jde znovu k záchodům, ovšem dveře nejdou otevřít, a tak se vymočí do nádoby, která se vkládá do stroje na zmrzlinu. Žena zmrzlinárně způsobila škody za 2 tisíce dolarů (cca 45 tisíc korun). 

djaba ( 17. července 2019 21:11 )

Docela by mě zajímala technika čůrání té ženy do zmrzlinového stroje .Já bych s tím , ač muž ,měl docela problém .

liskabystrouska ( 13. července 2019 08:37 )

dozivoti pro ty dementy co utekli do USA!!!

tomik007 ( 12. července 2019 00:06 )

VIETKONG

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud