Muž spadl v Rusku do jezírka plného asfaltu: Seškrabávali ho z něj žiletkami

Autor: ital - 
3. července 2019
19:00

Obrovské štěstí měl muž (33), který v opuštěné továrně ve městě Pavlovsk na západě Ruska poblíž Petrohradu spadl do jezírka toxického asfaltu. Zachránili ho kolemjdoucí a byl neprodleně převezen do nemocnice. Zdravotníci z něj hmotu odstraňovali holítky.

V opuštěné továrně v ruském městě Pavlovsk nedaleko Petrohradu spadl muž (33) do toxického térového jezírka. Poté, co jeho křik zalarmoval kolemjdoucí, byl okamžitě převezen do nemocnice, kde z něj sestřičky asfalt seškrábaly pomocí holítek.

Muž byl od hlavy k patě pokrytý černou hmotou a svíjel se v agonii. Lékaři jej museli upoutat na pojízdné lůžko. Odstranění asfaltu z jeho kůže prý zabralo několik hodin. V současné době je však podle vyjádření doktorů mimo ohrožení života a propustili jej z nemocnice.

Kromě asfaltu zůstaly po uzavření továrny v areálu ještě další chemikálie. Místní úřady nyní plánují prostory továrny vyčistit, aby se zabránilo dalším případným nehodám.

deratizater ( 4. července 2019 05:22 )

Spadnul nejspíše do s.r.a.č.ě.k jaké zbyly třeba v ostravských lagunách po Ostramu.

Bleskoska ( 4. července 2019 00:24 )

Spadnout do tekutého, tedy horkého asfaltu, bylby šeredně popálen. Článek považuji za fake a pokus zjistit, co vše si lidé nechají nalít do hlav. Pokud se zapackáte od asfaltu, neškrábejte ho žiletkou, ale rozpusťte poctivým máslem, tedy ne náhražkami, ty nefungují, a vzniklou načernalou hmotu setřete ubrouskem nebo toaletním papírem. Totéž platí o zapatlání oděvu, obuvi nebo psího kožíšku - máslo, žádné žiletky.

betosst ( 4. července 2019 00:05 )

Tenis - sportovní tipy, velmi spolehlivé informace - kursové sázky.
www.ne­tese­.blog­spot­.cz

nemocna ( 3. července 2019 22:25 )

To v žádném případě nebyl asfalt, jinak by byl popálený a nemohli by to takto odstraňovat, dokázali jej po několika hodinách očistit ale i když mu to zachránilo život vyhráno nemá, tělo je nasáto toxickými látkami které působí jako otrava, postupně nefunkční orgány, smrt, žije ale bude pomalu bolestivě umírat

zkratik ( 3. července 2019 22:15 )

reklama na žiletky

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud