Mladík (21) bodl mámu nožem do tváře: „Nelituju toho,“ prohlásil rezolutně u soudu

Autor: rc - 
27. 6. 2019
22:43

Do vazby poslal soud muže (21) z Aše, který byl obviněn z pokusu o vraždu své vlastní mámy (43)! Mladík měl ženu napadnout nožem a několikrát se ji pokusit bodnout. Žena se naštěstí útoku ubránila a přivolala pomoc.

Strážci zákona v neděli zasahovali v paneláku v Aši, kde měl jednadvacetiletý mladík napadnout svou mámu. Muž měl svou vlastní mámu ohrožovat nožem a dokonce se ji pokusit několikrát bodnout! To se mu i do jisté míry podařilo a poranil jí tvář.

„Obviněný muž měl fyzicky napadnout svou matku, na kterou měl zaútočit nožem. Opakovaně se měl pokusit ženu bodnout. Ta se bránila, částečně odvrátila jeho útok a zabránila tak způsobení vážnějšího zranění. Žena při útoku volala o pomoc. Její volání zaslechla sousedka, která přivolala policejní hlídku,“ uvedla policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Poté, co policisté dorazili na místo, muže zadrželi. Mladík již stanul před soudem. „Soudce dnes poslal obviněného muže do vazební věznice, kam byl následně policisty eskortován,“ vysvětlila mluvčí. „Nelituju toho, říkal jsem, že ne,“ prohlásil muž nahlas, když ho odváděli ze soudní síně. 

Jeho právní zástupce se mezitím již nechal slyšet, že bude usilovat o to, aby byl jeho klient shledán nepříčetným. Policie se domnívá, že k tomu není důvod. „V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody na deset až osmnáct let,“ doplnila Krejčí.

Video Zatčeného mladíka obvinili policisté z pokusu o vraždu. - Policie ČR

tomik007 ( 28. června 2019 03:03 )

Je to Mladez nova - mladez Kikinova !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud