Úterý 27. říjen 2020
Oblačno, déšť 10°C

Danu (†38) zabil expřítel (†60) kamarádky. Nebyl to chladnokrevný netvor, říká jeho bývalá žena

Autor: shp, lam - 
3. června 2019
05:00

Čtyři roky jí zahýbal, ale ona se na něj přesto nehněvá. I když Švýcarka Roxana (58) říká, že činy svého bývalého manžela Anteho S. (†60) nechce ospravedlňovat, trochu to tak vypadá. Její exmanžel totiž v Curychu zabil expřítelkyni Leonoru F. (†34) a její českou kamarádku Danu T. (†38), která jí poskytla přístřeší.

„Nechci jeho čin ospravedlňovat. Ale Ante nebyl chladnokrevný netvor,“ řekla Roxana švýcarskému webu Blick.ch. O smrti exmanžela se dozvěděla v pátek, kdy k děsivým činům došlo. Zazvonili na ni úředníci. „Řekli mi, že Ante je s největší pravděpodobností mrtvý,“ zavzpomínala na děsivé chvilky.

Byl do ní šíleně zamilovaný

S Antem se rozvedla, když si uvědomila, že jeho vztah s Leonorou není jen románek. Svou novou lásku si podle Roxany vydržoval. „Dal jí všechno, co chtěla,“ tvrdí. „Byl do ní šíleně zamilovaný,“ dodala. Přesto ho milenka před měsícem a půl opustila. „Poslala mu jen textovou zprávu, že si následující sobotu vezme šaty,“ vysvětlila Roxana.

Děsivé je, že se Ante S. na svůj čin zřejmě připravoval. Ve čtvrtek exmanželku, se kterou byli ve spojení, kontaktoval. „Zeptal se mě, jestli bych se postarala o Bobiho (psa, kterého si pořídili společně před rozvodem), kdyby se mu něco stalo,“ říká. Roxana si myslela, že má zdravotní problémy. Již dříve měl totiž nemocné srdce. Jenže Ante si už připravoval svůj krvavý čin.

Zavraždil je, pak spáchal sebevraždu

Do bytu Dany, v němž ubytovala Leonoru, naběhl se střelnou zbraní. Nejdřív ji i Češku držel jako rukojmí. Když na místo dorazila policie, situace zhoustla. Ante sice pak slíbil, že je propustí, ale neučinil tak. Zastřelil je a pak spáchal sebevraždu. Když strážci zákona vtrhli do bytu, našli už jen tři těla bez známek života…

krasomila ( 3. června 2019 08:24 )

Tyhle dědky nechápu. to si fakt myslej, že je ty o půlku mladší baby mají rády? Paní nejspíš zjistila, že není takovej pracháč jak ze sebe dělal.

Cigosks ( 3. června 2019 07:23 )

Lunetic.... Ty pako ty nečteš?

mrd.bejka ( 3. června 2019 06:25 )

dyť je mrtvej ty curaku, neumíš číst, debile?

lunatic ( 3. června 2019 05:52 )

No,budiž - ve Švýcarsku se s ním však nikdo párat nebude a určitě mu napaří ten nejvyšší možný trest,tam korupce,ba ani všerůzné audity neplatí

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud