Nečekaná dohra u soudu! Terezu po útoku obžaloby čekal tajemný dárek i známá tvář

Autor: DH - 
20. února 2019
05:02

Česká vězeňkyně Tereza H. v úterý opět stanula před soudem, aby si vyslechla závěrečnou řeč státního zástupce. Ten s ní neměl žádné slitování. Jeden malý důvod k radosti ale přece jen dívka měla. U soudu na ni čekala kamarádka i s malým dárečkem.

Nebyl to pro ni příjemný den. Tereza si u soudu v pákistánském Láhauru vyslechla tvrdou závěrečnou řeč státního zástupce, který ji označil za kriminálnici a nařkl Češku z toho, že chtěla zemi poškodit reputaci. Přece jen ale měla Tereza malý důvod k radosti. Před soudní síní na ni totiž čekalo překvapení.

Na fotografiích z úterního procesu je Tereza zachycena při konverzaci se starší ženou. Nemyslete si ale, že za Češkou někdo letěl k soudu z tuzemska. Dotyčná je podle informací Blesku její bývalou spoluvězeňkyní, původem z Jihoafrické republiky.

Ženy spolu podle našich zdrojů půl roku sdílely celu. Terezina kamarádka byla však propuštěna na svobodu a rozhodla se ji u soudu podpořit dárečkem. Zatčená Češka dostala krabici plnou čokolády.

Jak píše náš informovaný zdroj, neznámá pochází z Afriky a také prý ve vězení trávila čas kvůli drogám. Do těch ji měl údajně zaplést její manžel. Tereza s ní u soudu chviličku s úsměvem na tváři poklábosila, poté se ale musela v doprovodu eskorty opět odporoučet do cely.

 

Video Tereza odchází od soudu. - Blesk

dajka123 ( 21. února 2019 06:52 )

Říkám, když p.Bůh rozdával rozum na tebe už nebylo. 😱

prazanda1 ( 20. února 2019 22:53 )

Modeluje jako ty svým synům přirození. 👌

prazanda1 ( 20. února 2019 15:29 )

V krátké době bude osvobozena a ještě bude moci požadovat tučné odškodné. 🤗😉🏝️

tarzanzroduopic ( 20. února 2019 11:57 )

No opravdu jsem zvědavý, jak tahle šaráda celá skončí a jak to bude pokračovat dál...

dajka123 ( 20. února 2019 11:54 )

Modelka? A co modeluje? 😱

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud