Sobota 24. července 2021
Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub
Polojasno 29°C

Vegani vyhladověli miminko až téměř k smrti: Kvůli speciální výživě z internetu

Zbláznili se? Vegani krmili své miminko pouze pastou z brambor. Málem zemřelo hlady
Zbláznili se? Vegani krmili své miminko pouze pastou z brambor. Málem zemřelo hlady  (Autor: BREVARD COUNTY SHERIFF'S OFFICE)
Autor: DH - 
16. února 2019
13:30

Mladý pár veganských rodičů byl zadržen policií poté, co u nich nalezli téměř na kost vyhladovělé miminko. Krmili ho směsí, kterou si našli na internetu.

Pár veganů, Julia French (20) a Robert Buskey (31), málem nechal vyhladovět jejich pětiměsíční dítě, protože ho krmili pouze podle receptu, o kterém se dozvěděli na francouzském webu. Obyvatelé americké Floridy byli oba zadrženi a obviněni z nedbalosti proti svému dítěti poté, co odmítli předepsaný recept na výživy od lékaře.

Šokovaní vyšetřovatelé u veganů nalezli na kost vyhladovělé děťátko, které údajně vážilo v půl roce jen 3,4 kilogramů, což byl pravděpodobně následek toho, že ho rodiče krmili jen pastou z rozmačkaných brambor. Chlapeček měl podle vyšetřovatelů viditelně propadlá žebra i obličej.

„V životě jsem neviděl dítě v takovém stavu, tak blízko od smrti,“ řekl detektiv Lauren Watson z titusvillské policie.  Podle vyšetřovatelů dítě po odebrání přibralo za pár dní 200 gramů. Jeho rodiče, kteří ho málem zabili, nyní sedí v cele a čekají na předběžný soud. Dítě je v péči sociálky.

hnusnejsvet33 ( 20. února 2019 19:42 )

Ten je celej vyvalenej z toho hladu...

altmanova ( 16. února 2019 19:09 )

Jedné vegance, kterou dobře znám, se začala křivit pusa. Doktoři říkali, že se to už nezmění. Tak jsme se jí začali smát, že se z ní stává králík

koumak_z_prahy ( 16. února 2019 16:06 )

Co je tohle sorta debilu a kreatur na tomto světě????Dvě lidská hovada co nemaji narok na život!!!

ooommmm ( 16. února 2019 16:04 )

A co bereš ty, že takto blábolíš?

kurioko ( 16. února 2019 15:53 )

Proč ho holátka veganka nekoupila? Mají si pořídit baby Born.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání