V centru Olomouce pobodali chlapce (17)! Skupina cizinců mu měla zasadit 8 ran nožem

Autor: rys - 
3. února 2019
16:05

Celkem osmkrát zajel nůž do těla teprve 17letého mladíka z Olomouce. V centru hanácké metropole ho v noci na neděli měla přepadnout a brutálně pobodat skupina cizinců.

Podle dobře informovaného zdroje se měl mladý chlapec vracet v noci domů přes Smetanovy sady. Cestu mu ale na hlavní aleji zastoupila skupina cizinců mluvících exotickým jazykem. Následně hoch inkasoval osm bodných a bodnořezných ran.

„Mohu potvrdit, že v noci ze soboty na neděli došlo ve Smetanových sadech v Olomouci k závažné události. Vzhledem k vážnosti situace a s ohledem na vyšetřování nemůžeme v tuto chvíli poskytnout bližší informace,“ sdělila policejní mluvčí Marie Šafářová.

Mladík měl velké štěstí, že se mu ještě podařilo zavolat záchranku, která byla na místě velmi rychle. „Potvrzuji, že jsme v noci skutečně zasahovali v největším olomouckém parku. Vzhledem k tomu, že jde o závažný případ, který vyšetřuje policie, mohu víc sdělit pouze to, že jsme z místa transportovali nezletilou zraněnou osobu do olomoucké fakultní nemocnice,“ sdělil mluvčí olomoucké záchranky Pavel Lampa.

Skrze ARO skončil hoch nakonec v péči lékařů dětské kliniky olomoucké fakultní nemocnice. Její mluvčí Adam Fritscher sdělil: „Jeho stav je stabilizovaný a v tuto chvíli je mimo ohrožení života.“

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud