Chlapec (11) z Karlovarska bodl spolužákovi nůž do zad! Zachránila ho zimní bunda

Chlapec (11) napadl svého spolužáka nožem! Hocha zachránila zimní bunda (ilustrační foto).  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: rc - 
12. prosince 2018
19:15

Stačilo málo a na školním hřišti u Základní školy v Dalovicích mohlo dojít k tragédii. Jedenáctiletý žák tu totiž stejně starému spolužákovi bodl nůž do zad! Hoch měl naštěstí na sobě zimní bundu, která mu zachránila život.

Žáci Základní školy v Dalovicích byli zrovna na školním hřišti, když došlo k šokujícímu incidentu. Jedenáctiletý chlapec tu měl podle Deníku napadnout nožem svého stejně starého spolužáka z vedlejší třídy. Podle svědků mu bodl nůž do zad!

Napadený chlapec měl naštěstí na sobě zimní bundu, která mu zachránila život, z incidentu díky tomu vyvázl bez zranění. „Případem se intenzivně zabýváme, ovšem vzhledem k věku obou chlapců nemůžeme poskytnout žádné informace,“ řekla mluvčí krajské policie Kateřina Böhmová pro Deník.cz.

Chlapec měl na svého spolužáka zaútočit kvůli šikaně a posměškům. „Především aby se předešlo nepodloženým informacím a spekulacím a rodiče byli seznámeni s tím, co se v základní škole stalo,“ řekl starosta Josef Cikanik. Vedení školy je kvůli incidentu v kontaktu s rodiči.

papik ( 13. prosince 2018 11:52 )

Nůž není zrovna ideální řešení. Taková jedna dobře mířená mezi oči nebo nohy je daleko efektivnější. Dotyčný si to bude pamatovat a Nova s Bleskem kolem toho nebudou dělat humbuk.

Taurus70 ( 12. prosince 2018 22:00 )

Spravne reseni kdo seje vitr sklizi bouri!😘

krtekaorel ( 12. prosince 2018 21:02 )

Je mi lito toho sikanovaneho, ne toho bodnuteho

krtekaorel ( 12. prosince 2018 20:59 )

Sikana je hrozna vec. A je to stale horsi.

pupakk ( 12. prosince 2018 20:25 )

Tak tenuž asi nikoho šikanovat nebude.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud