Invalidní Janu (†66) zabil pes jejího syna! Zvíře museli utratit

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia)
Autor: ital - 
3. ledna 2019
21:08

K tragickému incidentu došlo v sobotu ve slovenské obci Bučany (okres Trnava).  Tříletý stafordšírský teriér brutálně napadl invalidní důchodkyni Janu! Po převozu do nemocnice na následky zranění zemřela. Psa, který patřil jejímu synovi, museli po útoku nechat utratit.

Na konci roku došlo ve slovenské obci Bučany k tragédii. V rodinném domě napadl tříletý stafordšírský teriér invalidní důchodkyni Janu. Pes měl údajně patřit jejímu synovi, který má podle informací z televize Markíza sedět ve vazbě za přepadávání starých lidí.

Janě se snažila dovolat její dcera, která byla tou dobou na dovolené. Když jí matka nezvedala telefon, zaurgovala přítelkyni svého bratra, aby se na ni jela podívat. Když bratrova partnerka přijela, nalezla ženu ležet na zemi s rozdrcenou lebkou a celou pokousanou. Zvíře ihned zavřela do koupelny a přivolala pomoc.

Záchranáři převezli Janu do nemocnice. Tam však po pěti hodinách zraněním podlehla. Podle TV Markíza měla Jana cukrovku a chodila o holi. Pes byl prý řádně registrovaný a nikdy nejevil známky agresivity. Po tragédii jej však nechali utratit.

petrw ( 7. února 2019 07:01 )

kdoví co mu dělala ty baby jsou neprijemny hnusny ohani se holi nebo by chtely velet velkému psovi

Minniee ( 4. ledna 2019 11:59 )

Bože můj to jsou zaae pohádky. Staford a rozdrtil lebku nechápu na co je projekt blesk tlapky když pak dokáží napsat takovouhle srac.u .. fakt prizivnici aby se neprizivily... jediny bpjovy plemeno co znam sou civavy a jorksiri kdyz uz sme u toho.

Minniee ( 4. ledna 2019 11:56 )

Tebe bCh vzala nožem

Bystrozraky ( 3. ledna 2019 23:46 )

Debile! Tobě už nic nepomůže. Za chvíli začneš také štěkat.

PPP150W ( 3. ledna 2019 23:05 )

Třeba paní někdo rohnul a pes už pak jen neodolal pachu krve. Staford je kus chlapáka se silným skusem, ale že by drtil lebku?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud