Nechala dcerku (†6 měs.) o samotě, utopila se: Projížděla Facebook?

Autor: miš - 
30. prosince 2018
08:47

Obrovská tragédie se stala letos v červenci. 23letá matka Kayla nechala svou teprve půlroční dceru na chvíli bez dozoru. Jenže pár minut stačilo a došlo k obrovskému neštěstí. Maličká Naomi se utopila. Policie nyní Kaylu po měsících vyšetřování zatkla.

Kayla policii vypověděla, že se dítě utopilo v okamžiku, kdy si musela odběhnout na toaletu. Vyšetřovatelé tel-avivské kriminálky však mají podezření, že žena byla v době tragédie online na sociálních sítích. Když na místo přijela záchranka, kterou zavolala vyděšená matka, když bezvládnou Naomi objevila, už miminku nemohla pomoci.

Manžel obviněné potvrdil, že se policie zaměřila na Kaylin mobilní telefon. Snaží se dopátrat, co se dělo v 10minutovém úseku, kdy matka nebyla u dítěte, které bylo ve vaně. Je podezření, že se Kayla v tuto dobu přihlásila na Facebook i Instagram. Zda k tomu chtěla využít chvilku na toaletě, policie neřekla. „Nyní čeká na termín soudu. Je na svobodě, ale pod dohledem, musí se na policii hlásit pokaždé, když ji vyzvou,“ cituje Mirror zdroj blízký vyšetřování.

„Moje klientka je na dně. Snažila se své dítě zachránit, oživovala dcerku, ale nebylo pomoci. Snaží se se vším nějak vyrovnat a teď navíc čelí tomuto obvinění,“ řekl právník ženy. Naomi zemřela po týdnu komatu v nemocnici. Její ledviny byly darovány jiné malé nemocné pacientce, které tak zachránila život.

Kayla s manželem Ilanem v minulosti podnikali v oblasti péče o děti. Mají spolu ještě dvouletou dceru Elizabeth. „Ilanovi se zhroutil svět. Nad vodou ho drží jen péče o Elizabeth,“ řekl právní zástupce rodiny. 

 

tomik007 ( 30. prosince 2018 21:48 )

V minulosti podnikali v oblasti péče o děti - doufejme

cocumysvole ( 30. prosince 2018 11:22 )

Zase jedna supermáma

pavel11 ( 30. prosince 2018 10:16 )

vykastrovat sajrajt a zavřít

Ukecanalama ( 30. prosince 2018 09:44 )

Je to tragédie, ale řešit, jestli byla na WC nebo na FB je mimo mísu. I kdyby byla na toaletě, musí dítě zabezpečit, aby se toto nestalo. Mám 3 školáky a situaci bych vyřešila vyndáním dítěte z vany, osušením atd. Po vykonání *** se vrátit zpět k činnosti v koupelně. Bohužel se matka nejvíc vytrestala sama a nebyl to jistě úmysl. Proto bych dala trest na spodní hranici sazby nebo podmínku - starší dítě by zůstalo bez matky.. Darování ledviny nevidím jako polehčující okolnost.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud