Medvěd řádil na vánočním večírku: Šelma uhryzla nebohé návštěvnici ruku!

Medvěd měl být atrakcí, místo toho 53leté ženě utrhnul ruku
26. 12. 2018
06:30

Vánoční večírek se neobejde bez bramborového salátu, alkoholu a dárků. A v Rusku samozřejmě ani bez medvěda! Jeden byl i na večírku, který se uskutečnil v hotelu ve městě Ačinsk a dopadl tragicky.

Jedna z návštěvnic hotelu se totiž pokusila medvěda nakrmit a strčila mu pamlsek skrz mříž do klece. Medvěd ale využil příležitosti a podle známého pořekadla místo nabídnutého prstu sežral celou ruku.

Nejmenovaná 53letá žena neměla proti síle medvěda šanci. Neopatrná Ruska přišla vmžiku o ruku. Následkem zranění utrpěla masivní ztrátu krve a nyní leží v kritickém stavu v nemocnici.

„Ten medvěd se jim pomstil, protože ho tam drží jako ve vězení. Snědl tu ruku jako sváteční večeři,“ řekl médiím cynicky jeden z místních. Podle něj držel majitel v kleci jako atrakci pro hosty dokonce dva medvědy. Jejich majitel dostal od úřadů příkazem oba pustit do divočiny, nařízení ale neuposlechl.

Jeden z hostů vypověděl, že spolu s ostatními oba medvědy často krmil. Prý ale nikdy do klece nenatáhl ruku. „Krmili jsme je pomocí tyče. Někdy medvěd otevřel tlamu jako hroch a my mu do ní hodili jablko. Jsou chytří. Natahují tlapy, aby dostali pamlsky,“ řekl médiím. Tragickou událost nyní vyšetřuje policie.

ViktorOchlupin ( 26. prosince 2018 21:20 )

Dobře jí tak kchurwje. M=ďa má bejt na svobodě a ne v kleci

banany ( 26. prosince 2018 14:50 )

Blbost je přeci typická pro h.n.usný vychl.astaný vodkou rusáky!!!

cesky_novinar ( 26. prosince 2018 14:34 )

tak málo zůstalo medvídků v přírodě a ještě z nich dělá vždy tupý blbobár krvelačné bestie lidé si vytvořili podstatně výkonější zabijácké bestie, které zabíjejí každý den jenže o těch tupé blbovární hovnivářky nepíší nebohá řidička přišla ve vteřině o hlavu, dvě děti i manžela tak tomu se říká úspěšná zabijícká produktivita

ki33 ( 26. prosince 2018 14:15 )

Měl být už dávno v přírodě. I tam se neuspolechnou nařízení. Snad se to teď pohne.

nika70 ( 26. prosince 2018 14:02 )

Tobě by měli ufiknout kulky s takovým názorem. Lidi zasahují do přírody a to mají za to.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud