Hrůza v dovolenkovém ráji: Dvě turistky našli s uříznutými hlavami!

Aktualizováno -
18. prosince 2018
13:10
Autor: ČTK - 
17. prosince 2018
19:54

Tragédií skončila dovolená dvou skandinávských turistek v oblíbeném Maroku. Ženy byly nalezeny mrtvé v pohoří Atlas s četnými bodnořeznými ranami na krku. Jedna z nich byla identifikována jako Louisa Vesterager Jespersen (†24) z Dánska. Její maminka se po tragédii zhroutila. Druhou obětí je Maren Ueland (†28) z Norska.

V horské oblasti na jihu Maroka byla v pondělí nalezena dvě těla - jedno patří turistce z Dánska, druhé pak turistce z Norska. Těla byla podle marockých úřadů objevena zhruba deset kilometrů od vesnice Imlil v pohoří Vysoký Atlas, na cestě na nejvyššího horu severní Afriky Džabal Tubkal (4167 m n. m.).

Podle některých informací měly turistky oddělené hlavy od těla. Marocký ministr vnitra však uvedl jen to, že měly bodnořezné rány na krcích. Policie případ vyšetřuje jako trestný čin. Podrobnosti o případu úřady neposkytly, policie však podle médií ve spojitosti s případem již zadržela jednu osobu.

Jedna z turistek byla identifikována jako Louisa Vesterager Jespersen z Dánska. Její maminka Helle řekla dánskému portálu BK, že je po tragédii "úplně na dně". "Vždy byla tak šťastná a pozitivní," prozradila s tím, že její dcera se snažila v každém vidět vždy to nejlepší. Matka doufá, že násilníka či násilníky vypátrají, přílišné naděje si však nedělá.

Pohoří Vysoký Atlas je oblíbenou destinací pro pěší turistiku, kam každý rok zavítají desítky tisíc návštěvníků. Nachází se přibližně 80 kilometrů od Marrákeše a konkérně vesnice Imlil je považována za výchozí bod k výstupu na Džabal Tubkal. Dívky tu podle všeho cestovaly samy bez průvodce.

Punkisdeathh ( 20. prosince 2018 16:47 )

https://vimeo.com/307442457?fbclid=IwAR3gdmoK4W66LeNChYTrP2jvEH4wyIz-82HSLRLa-C_ZXvKs4audui02Dpg tady je video žádné pobodání jenom

mim33 ( 19. prosince 2018 12:43 )

Produkty sluníčkové výchovy.

santusof ( 19. prosince 2018 10:30 )

NEPOLITUJEM, I KDYŽ JE KRÁSNÝ TĚLO A VŠE OKOLO, O VŠEM ROZHODUJE OBSAH PALICE

dusor ( 19. prosince 2018 02:37 )

Tááák diktát si poopravoval , oznámkoval a teraz k veci ! Máš niečo , alebo si už unavený a sadneš si tíško do kúta a zdriemneš si .....

dusor ( 19. prosince 2018 02:33 )

A u nás nepísali , že im aj hlavy odrezali . Písali , iba , že ich ako neverisie feny celá dedina znásilnila a posledný ich podrezal ako kozy. Čo by bolo podľa koránu správne ....tak o čo ide . Alebo čaklai iné obohatenie ? To mali hľadať na Vianočných trhoch v Europe , resp. na *silverstovskej noci* v Mníchove , tam si prídu na svoje aj vyslovené špaty a ani ich nepodrežu. .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud