David (†61) dostal místo injekce křeslo: Při popravě hlasitě funěl a kašlal

Lee Standifer (†23, vlevo) se stala obětí vraha, se kterým šla na rande.
7. 12. 2018
18:45

Sám si zvolil, že chce být popraven elektrickým proudem na křesle smrti. V americkém Tennessee čekal David Earl Miller (†61) na smrt dlouhých 36 let. K poslednímu jídlu, které pozřel, než vydechl naposledy, si dal mačkané brambory, smažené kuře a sušenky.

Miller si sám zvolil, že chce být popraven elektrický proudem, což je hodně krutý způsob smrti. Trest smrti dostal za vraždu handicapované Lee Standifer (†23) v roce 1981, která se odehrála v Knoxville. Miller strávil ve vězení více času než kterýkoliv jiný vězeň v Tennessee.

Byl to pohledný chlapík. Byli stejně staří. Neměla nejmenší ponětí, co je zač. Rande pro ni bylo procházkou kolem obchoďáku, drželi za ruce,“ řekl o osudovém rande Standifer, které ji stálo život, vyšetřovatel Jim Winston Knox News. Miller ženu ubodal, ubil a její tělo pohodil v lesích.

Před popravou si Miller dopřál vydatné jídlo. Objednal si smažené kuře, šťouchané brambory a sušenky navíc. Z této kombinace by asi každého druhého bolelo břicho, ale Millera to trápit nemuselo. Než mu tento gastronomický pelmel pršel žaludkem, byl s ním amen. Poprava trvala podle webu ABC asi 20 minut. Miller při ní hlasitě kašlal a funěl.

idneska ( 8. prosince 2018 01:18 )

kramnej* si to myslí taky ale beze srandy, když tě při operaci uspěj tak nějak trpíš? a to bude asi podobný *že by kramnej ty dvě zabil elektrickým proudem je největší hovadina pod sluncem a tohle tvrdit můžou fakt asi jenom cz soudy

idneska ( 8. prosince 2018 01:06 )

velice mazané tresty - dokuď má sílu tak maká nějákou hnusnou práci, v osobním volnu dělá ostatním vězňům mámu, pak když by měl jít do renty tak ho umučej elekttrickým proudem

nika70 ( 7. prosince 2018 22:58 )

Dobře mu tak. Té holce nedal šanci na život žádnou a ještě bolestivě usmrtil. Nezasloužil si ohledy.

jameson ( 7. prosince 2018 22:43 )

Proč? Třeba proto, aby ho nechali pořádně vydusit. Ono vstávat X let každé ráno s tím, že možná už dnes mu přijdou říct, že večer jde na křeslo, musí být pro něj pořádný nápor na psychiku. To za ty prachy asi stojí.

plysovykozisek ( 7. prosince 2018 21:55 )

Řekl bych, že smrtící injekce je horší.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud