Tragédie u Třince: Brzy ráno zemřeli čtyři lidé!

11. 11. 2018
14:17

Neskutečná tragédie! Čtyři lidé brzy ráno zemřeli a dva byli zraněni při nehodě na silnici číslo 11 v Třinci-Neborech na Frýdecko-Místecku. Srazil se tam kamion s dodávkou. Jeden ze zraněných je v kritickém stavu.

Silnice, která je hlavním dopravním tahem z Moravskoslezského kraje na Slovensko, je uzavřena a policie odklání dopravu po náhradních trasách. ČTK to sdělila policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

Nehoda se stala před 04:00. "Náraz byl značný, dodávka se převrátila po střetu na střechu a byla odmrštěna mimo vozovku. Stejně tak mimo komunikaci byl odhozen kamion," uvedla Pokorná.

Všichni lidé, kteří při nehodě zemřeli, cestovali v dodávce. Mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl uvedl, že záchranáři jim už nemohli pomoci, protože zemřeli bezprostředně po havárii.

Vyprošťování lidí komplikovalo, že dodávka byla po nehodě značně zdeformována. Vážná zranění utrpěl muž středního věku, který po nehodě zůstal zaklíněn pod vozidlem.

"Byl při vědomí, týmy zdravotnické záchranné služby mu podaly léky tlumící bolest a poté jej vyprostili hasiči. Prvotní vyšetření ukázalo poranění pánve a břicha, vyloučit nebylo možno ani další zranění," uvedl Humpl.

Lékař pacienta uvedli do umělého spánku, vrtulník pak muže transportoval do Fakultní nemocnice Ostrava. "V době předání se jeho stav jevil jako kritický," uvedl Humpl. Policisté nehodu vyšetřují jako trestný čin usmrcení z nedbalosti. Zjišťují její příčiny a totožnost zemřelých. K objasnění některých okolností přibrali znalce.

"Je prováděno ohledání místa události, ohledání těl, zajištění stop, topografická i fotografická dokumentace," uvedla mluvčí. Kamion řídil sedmatřicetiletý muž, který při nehodě utrpěl zranění ruky. Záchranáři jej přepravili do nemocnice.

Jde o letošní nejtragičtější dopravní nehodu v Moravskoslezském kraji a jednu z nejtragičtějších za poslední roky. V souvislosti s dopravními nehodami už letos v kraji zemřelo 48 lidí.

 

tomik007 ( 11. listopadu 2018 20:31 )

Souhlas: Najděte nahé chlapce ve svém okolí zde : Huit.Re

19jirka74 ( 11. listopadu 2018 18:35 )

Jestli někdo v autě nekoukal - chceš najít ženu na noc.. Tak je to průser!!!

marty58 ( 11. listopadu 2018 16:10 )

Rád šmiruju a rád udávam lidi, hlavně sousedy atd. a uspokojuje mě to. Pište své poznatky na:marty58@email.cz-732756109

arne100 ( 11. listopadu 2018 12:01 )

Vážený admine:Proč nemůžete vymyzat ptomase.Je to hnus.Kdekoho vymažete za jedno slovo a vy tady děláte reklamu na sex

horalysa ( 11. listopadu 2018 11:18 )

Trošku nepoměr. Dodávka a náklaďák. Silnější většinou vyhrává. Zde prohrál lidský faktor.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud