Trpké zklamání pašeračky Terezy: Na jednání dorazila v leopardím. Soudce tím ale nepotěšila

Autor: ital - 
3. listopadu 2018
11:42

Již téměř 10 měsíců hostí pákistánské vězení v Láhauru českou pašeračku Terezu H. (22), u níž na letišti objevili v kufru 9 kilogramů heroinu. Za tento trestný čin hrozí místím obyvatelům trest smrti a cizincům až doživotí. Žena tvrdí, že o droze v zavazadle neměla tušení. Zda jí ovšem soudce toto tvrzení věří či nikoliv, se zřejmě jen tak brzy nedozví.

Dalšího odročení soudu se opět dočkala pašeračka Tereza, která pobývá již 10 měsíců v pákistánském vězení. A to se měl podle soudce případ uzavřít do konce minulého měsíce. Soudní stání, jež se mělo konat v pondělí 29. října, však bylo zrušeno kvůli onemocnění soudce.

Video Tereza_Soud_3_11_18 - Blesk.cz

Další přelíčení mělo být v sobotu 3. 11., ale ani tam se soudce nedostavil. Proto se stanovil další termín na pondělí 5. listopadu. Je jasné, že dříve usměvavá Tereza již tolik důvodů k radosti nemá.

Video Tereza_Soud_3_11_18 - Blesk.cz

Tragický výraz ve tváři

Když se Tereza dozvěděla, že na konci měsíce bude její případ uzavřen, sršela radostí, což dávala najevo i při docházení k soudu. Neustále odročovaná stání však zapříčinila, že jí dobrá nálada začíná rychle přecházet. Na posledním videu ze dne, kdy došlo ke zrušení doposud posledního líčení, výraz její tváře jasně říká, jak je z toho zdrcená. Namísto vyslyšení konečného verdiktu ji teď sžírá nejistota.

Video Také v sobotu byl soudní proces odročen - Blesk.cz

Vhodný outfit???

Tereza dnes zvolila zdrženlivý oděv. Zřejmě proto, aby svým zevnějškem neprovokovala, oblékla si černé kalhoty. Neodpustila si sice rozpustilou blůzku s leopardím vzorem, jako by chtěla naznačit, že vážnost situace je spíše zdánlivá, a pod povrchem v ní dřímá naděje, ovšem ukryla ji pod černým plédem. Rtěnku výrazného barevného odstínu doplňují sluneční brýle, jež tvoří takřka neodmyslitelnou součást jejího stylu. Ten učaroval nejen místním mužům. Tereza platí v Pákistánu za hvězdu, není však jasné, nakolik to obměkčí jejího soudce. Tedy, až jednoho dne přijde na jednání.

janieem ( 7. listopadu 2018 09:03 )

No to mi neříkejte, že má někdo v hlavě tak nas..., že jí ještě posílá peníze . Panebože, lidi už fakt totálně zdegenerovali...

Gretka ( 4. listopadu 2018 11:48 )

 Už to není atraktivní blondýna je z ní šedá myška a sova zároveň.

jardavozembouchak ( 4. listopadu 2018 02:27 )

Jinak souhlas s nazorem ze jde soudci o obalku... Platba v naturaliich asi nestaci...

jardavozembouchak ( 4. listopadu 2018 02:25 )

Zda se ze paseracka ma na cele kufry sbtunami obleceni a maskaradou na xicht. Zatimco ostatni chodi k soudu v jednevh hadrech ohlodanych od krys tato zlocinka pokazde v necem novem...cim to?

an.manchester ( 4. listopadu 2018 02:04 )

Ji to jeste nedoslo...soudce asi opravdu ceka na uplatek..nedaji li muze vyfasnout i to dozivoti...se promenaduje jak na molu, pritom je v desive situaci. Prostiritka ai hloupa ze skocila paseracke mafii na spek..zadny organizator zatcen nebyl, pouze zkazena holka a1 ktereho udala....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud