Zklamání Terezy H.: Právník ji nechal na holičkách! Proč se to stalo?

Autor: dce - 
26. 10. 2018
13:18

Sliby chyby - toto rčení by se dalo použít i v případu Češky Terezy H. (22), kterou v Pákistánu soudí za pašování drog. Ačkoliv soudce proklamoval, že bude rozhodnuto do konce měsíce, zatím to tak nevypadá. I páteční jednání bylo totiž opět odročeno...

Během příchodu k soudu se Tereza většinou na celé kolo usmívá a oslňuje své okolí. Tentokrát tomu tak nebylo - jednání bylo totiž opět odročeno bez jakéhokoliv posunu v případu! Za vše prý může nemoc jednoho z právníků.

Terezino duševní rozpoložení rozhodně nebylo pozitivní, což bylo jasně vidět i při jejím příchodu. Takhle naštvanou jsme ji snad ještě neviděli. Ačkoliv se jednou na kameru usmála, její výraz naznačoval spíš, že šlo jen o náznak slušnosti, nikoliv o projev dobré nálady.

Video Další zklamání v Pákistánu: Rozsudek nad Terezou zhatila nemoc! - Dagmar Čechová

Soudce, který její případ řeší, již dříve slíbil, že do konce října bude rozhodnuto. Jenže už to je týden a případ se nijak výrazně neposunul. V současné době se čeká na závěrečné řeči stran, aby mohl být vynesen rozsudek. Jednání bylo v pátek odročeno na pondělí 29. října, tak můžeme my i Tereza jen doufat, že neproběhne další pouť do Mekky, stávka či nemoc právníků...

Pákistánští celníci zadrželi mladou ženu 10. ledna, údajně poté, co prošla přes dvě kontrolní stanoviště protidrogových jednotek cestou na let do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Odtud se podle pákistánského tisku chystala pokračovat do Irska. Devět kilogramů drogy našli celníci v jejím kufru. Kromě Češky byl obviněn ještě jeden muž, který není z České republiky. Tereza vinu odmítá.

xcarodejka ( 3. listopadu 2018 15:47 )

Jako bruneta působí seriózněji. A právníci? Mně nechali na holičkách taky, a ne jednou, takže nikoliv náhoda. Právníka si musíte hlídat a kontrolovat. Nebo hoi vůbec nemít, a studovat ve svém volném čase práva.

5nastolevceskych ( 26. října 2018 23:08 )

Utratit, spálit a popel spláchnout do WC.

tomik007 ( 26. října 2018 17:49 )

Asi ten typ lekle ryby

fido2 ( 26. října 2018 15:50 )

Hloupá holka, ale největší vinu mají rozvedení rodiče...bohužel.

jirinovo ( 26. října 2018 15:35 )

Podle fotky vlasů by holičky potřebovala.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud