Korunní princ klanu Kočků se vyznal z velké bolesti: Líto, je mi líto...

Autor: red - 
2. listopadu 2018
11:58

Smutný záběr na tři zapálené svíčky sdílel na Instagramu Václav Kočka nejmladší (25), který loni přebral pomyslné otěže vedení Matějské pouti. Na Dušičky tak uctil památku svého otce Václava (†40), bratrance Jana (†28) a syna Venouška (†6 dní).

Tři členové Kočkovic rodiny zemřeli příliš brzy - Václava Kočku ml. zastřelil před deseti lety Bohumír Ďuričko na křtu knihy Jiřího Paroubka. Z 12,5 let, na které byl odsouzen, si odseděl 9, loni byl podmínečně propuštěn z vězení.

Jan Kočka ml. zemřel při tragické dopravní nehodě před několika týdny. Podle všeho ujížděl po dálnici D11 několik kilometrů v protisměru, když se střetl s kamionem. Malý Venoušek se Václavovi nejmladšímu a jeho partnerce Nicol narodil předčasně a bohužel zemřel po šesti dnech.

Právě Václav Kočka nejmladší na svém Instagramu v předvečer svátku Památky zesnulých zveřejnil krátký záběr na tři zapálené svíčky, které doplnil iniciálami V., V. a J. za své tři nejbližší. Na pozadí hraje písnička od Hanky Zagorové Líto, je mi to líto.

Pohybovenadany ( 3. listopadu 2018 04:37 )

Kočka , Ruzička, Terezka , Vondráčková , Bohdalka .... je to paráda

Bystrozraky ( 3. listopadu 2018 00:04 )

Je nám taky líto, ale všichni normální lidé si myslí, že je o jednoho blba míň. Ovšem dalších deset hňupů se narodí místo něj. Tak nevím...

x88x ( 2. listopadu 2018 21:35 )

jděte s tím kamsi, jsou Dušičky a pořád s kolotočáři ,už jich je dost.

vemenozmojistary ( 2. listopadu 2018 21:10 )

Korunní princ??? 😂 Kolotočářská lůza je správný výraz!

romek Luzar ( 2. listopadu 2018 20:46 )

Na Kočky platí jedině Ďuričko !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud