Kočkovi připravují místo posledního spočinutí Jana (†28): Hrobka jako pro faraona

11. října 2018
18:40

Největší pražský hřbitov vzhůru nohama, náročné práce, které vyžadují mnoho dělníků, a tuny mramoru v pohybu. Na Olšanech probíhaly nebývale rozsáhlé manévry. Slavný klan Kočků tam totiž připravoval hrob pro mladého Jana (†28), který před necelými dvěma týdny zemřel při tragické autonehodě. Do hrobky jako pro faraona bude uložen už zítra, v pátek.

Bagr, spousta dělníků, kopání a hluk. Ve čtvrtek bylo na Olšanských hřbitovech, které jsou normálně místem absolutního klidu, nezvykle rušno. Finišovaly se tam totiž náročné práce na hrobu Jana Kočky mladšího (†28). Ten zahynul při autonehodě, kterou s největší pravděpodobností sám zavinil. Zemřel při ní i řidič (†28) vozu, do kterého narazil.

Hodně drahý hrob

Výstavba hrobu stála podle neověřených informací celé miliony. Dělníci pracující na místě však byli na slovo skoupí. „Nesmíme o tom mluvit,“ řekli Blesk.cz. Hovořit o finančních poměrech doprovázejících stavbu hrobu nechtěli ani zástupci Správy pražských hřbitovů. Kvůli náročným pracím zmizel náhrobek MUDr. Roberta Novotného.

Ten však poslední měsíce, či dokonce roky, nikdo neudržoval a jen dále a dále chátral. Klan Kočků se zanedlouho nejspíš ocitne v nelibosti některých Pražanů. Po pátečním pohřbu, který se bude konat od 13 hodin v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad, bude totiž následovat smuteční pochod až na Olšany.

Starosta proti průvodu

Rakev se zemřelým Kočkou poveze kočár tažený šesti koňmi. Kvůli manévrům se Praha 3 dočká uzavírky dopravy v ulici Vinohradská, a to na dvě hodiny. S tím má ale problém starosta Alexander Bellu. „Naši občané mají dost jiných dopravních omezení, nemá proto smysl zastavovat na dvě hodiny dopravu na tak frekventované ulici, jako je Vinohradská,“ prohlásil.

Navíc nerozumím tomu, proč bychom v naší městské části měli takto oslavovat člověka, který svým nezodpovědným jednáním způsobil tragickou smrt řidiče kamionu. To ale samozřejmě neznamená, že rozporuji nárok rodiny na důstojný pohřeb a pietu,“ dodal Bellu. K uzavírce však i přes jeho námitky dojde.

PŘÍMÝ PŘENOS Z POHŘBU JANA KOČKY SLEDUJTE ZDE >>>

Video Fatální bouračka na dálnici D11 skončila požárem: Zemřeli dva lidé. - Blesk - David Malík

DildoManTV ( 12. října 2018 16:56 )

Co má vyzdechat, ať vyzdechá - 7,65!!!

hnusnejsvet33 ( 12. října 2018 08:26 )

Toto je absolutní projev novodobé totality - oni nám dnes určí po kom budeme plakat a truchlit.

bigscrotum ( 12. října 2018 07:51 )

Co takhle kontejner na howna?

starypes ( 12. října 2018 06:20 )

Ať tam vleze celé bratrstvo Kočičáků a zaklapněte za nimi víko a bude pokoj od přiblblých nafoukanců.

majojo ( 12. října 2018 03:07 )

Tutanchamon byl docela bezvýznamnej faraon a stejně měl hrobku lepší a lépe vybavenou. Kočky, na to nemáte, stěží zvládnete i tu mumifikaci.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud