Policisté museli zakročit na pohřbu Jana Kočky mladšího (†28)! Rozdávali pokuty za špatné parkování!

12. 10. 2018
19:41

Když má pohřeb někdo z klanu Kočků, je kolem toho tradičně velké haló. Jinak tomu nebylo ani v případě Jana Kočky mladšího (†28), jehož pohřeb se konal v pátek v Praze. Policisté museli řešit špatně zaparkovaná auta v okolí kostelu Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze, kde obřad proběhl.

Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze byl svědkem honosné události. V pátek zde proběhl pohřeb Jana Kočky mladšího, který zemřel při autonehodě, kterou pravděpodobně sám způsobil.

VIDEO: Pohřeb Jana Kočky (†28): Kočár s rakví, průvod Prahou a emoce rodiny!

Video Pohřeb Jana Kočky (†28): Kočár s rakví, průvod Prahou a emoce rodiny! - redakce Blesk
1080p 720p 360p

Kočkovi přichystali Janovi pompézní rozloučení, podobně jako před deseti lety Václavu Kočkovi mladšímu, kterého zastřelil podnikatel Bohumír Ďuričko. S členem rodiny slavných kolotočářů se přišly rozloučit stovky lidí. Průvod následující rakev, kterou vezl kočár tažený šesti koňmi na Olšanské hřbitovy, dokonce zablokoval dopravu na Vinohradské třídě.

Některým smutečním hostům se asi nechtělo pracně hledat parkovací místa v okolních ulicích, a tak své vozy nechali „na hulváta“ na travnaté ploše před kostelem.

Městští policisté však pochopení pro smutnící hosty neprojevili a špatně zaparkovaným automobilům bez pardonu strčili pokuty za stěrače. „Všechna vozidla, která budou takto špatně parkovat, budou vyřešena přímo na místě, pokud se zjistí řidič, nebo budou oznámena správnímu orgánu k dořešení, to znamená, že všechna parkující vozidla budou zdokumentována, nafocena a potom postoupena k dořešení,“ vysvětlila přes den mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová pro iRozhlas.cz.

Pohřeb Jana Kočky (†28): Kočár s rakví, průvod Prahou a emoce rodiny!

ad-ga ( 13. října 2018 07:30 )

Připadáte se vtipný, když tak kur....víte český jazyk??

dragomira ( 13. října 2018 04:52 )

Žijeme v obrovské lži, falši, pretvařce, nenažranosti a sobecké bezcitnosti od těch co mají mamon a vládnou... Škoda dalších slov.

flora ( 12. října 2018 22:38 )

Budou řešeni?? Dostanou prý pokutu. Hahaha.Takové plácání do vody, kecy v kleci . Minule dopravákům nevadily ani sundané espézetky.

padouch236 ( 12. října 2018 20:46 )

Oslavovaný vrah nevinného člověka...

papo ( 12. října 2018 20:34 )

 Rád bych věděl kolik pokut skutečně vyberete.

Zobrazit celou diskusi
360p
Další videa
Články odjinud