Záhadná smrt sester (†16 a †22): Jejich mrtvoly našli v řece, byly k sobě slepené páskou

Sestry byly nalezeny mrtvé v řece. Jejich těla byla k sobě připevněná lepící páskou.
Autor: shp - 
2. listopadu 2018
15:41

Co se s nimi stalo? Spáchaly sebevraždu, nebo je někdo zabil? Vypadá to, že si někdo přál jejich smrt. Těla pohřešovaných sester Taly (†16) a Rotany (†22) Fareaových byla nalezena náhodným kolemjdoucím v newyorské řece Hudson. Jejich mrtvoly byly k sobě slepené páskou.

Policie v New Yorku vyšetřuje záhadnou smrt dvou muslimských sester ze Saudské Arábie. Jejich těla byla k sobě slepená páskou kolem pasu a kotníků tak, aby jejich vyhaslé tváře na sebe jako by hleděly. I když byla jednou z vyšetřovacích verzí sebevražda, kterou mohly dívky spáchat skokem z mostu George Washingtona, policie tuto možnost již vyloučila, informoval Daily Mail.

Rodina Fareaových přiletěla ze Saudské Arábie do Spojených států v roce 2015. Usídlila se ve Fairfaxu ve státu Virginia. V prosinci 2017 pak sestry údajně od rodičů pláchly. Když je policisté našli, dívky je prosily, aby nic neříkali rodičům. Vše nasvědčovalo tomu, že se od nich chtějí dostat co nejdál. V srpnu 2018 bylo vyhlášeno pátrání po Tale. Odvoláno bylo poté, co policie zjistila, že se nachází u své sestry v New Yorku.

17. října letošního roku se matka se svými dcerami naposledy zkontaktovala. Pak už o nich údajně neslyšela. 23. října jí ale zavolali ze saúdskoarabské ambasády, že se rodina musí vrátit domů. Její dcery prý požádaly v USA o politický azyl. O den později byly jejich mrtvoly nalezeny v řece. Policie nyní prošetřuje jak záhadnou smrt sester, tak jejich neméně záhadný život. Byly zavražděny kvůli tomu, že zneuctily svou rodinu?

Podle portálu Arab News šlo o normální rodinu. „Byli jako my všichni ostatní, byla to šťastná rodina. Zvěsti o tom, že sestry utekly z domova, jsou pro nás nepochopitelné. Je to nemožné. Jejich matka byla přirozeně ochranářská, ale rozhodně ne tak, aby je od sebe odehnala,“ řekli známí rodiny ze Saudské Arábie.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud