Chlapec (†8) byl ubit kladivem, když bránil sestřičku (7) před znásilněním

Autor: shp - 
26. září 2017
20:21

Byl malý hrdina srdcem i duší. Odvážný Dante Daniels (†8) z kalifornského Sacramenta bránil svou sestřičku (7) vlastním tělem před znásilněním. Tu chtěl zneužít přítel jeho matky Deandre Chaney Jr. Ten bohužel bránícího chlapce ubil k smrti kladivem. 

Deandre Chaney Jr. napadl nejdříve chlapcovu matku Elizabeth Salone. Poté se vrhl na teprve sedmiletou Danae. Dante se mu postavil do cesty a muž ho udeřil několikrát do hlavy kladivem.

Snažil se zachránit svou sestru před tímto znásilňovačem dětí. Proto byl zbit tak hrozně,“ řekla smutným hlasem chlapcova babička Monique Brown místní televizi WBRC.

Chlapec byl po napadení převezen do nemocnice, kde šest dní bojoval o život. Bohužel byla zranění příliš vážná na to, aby přežil. I po své smrti však zachránil další dětský život.

Dante dal své srdce čtyřletému dítěti v Jižní Kalifornii, takže toto čtyřleté děťátko žije díky němu,“ dodala babička. Rodina nyní vybírá na GoFundMe stránce peníze, aby zaplatila zdravotní náklady na chlapcovu hospitalizaci.

Podívejte se na reportáž o podivném znásilnění, které se mělo odehrát ve slovenské třídě:

Video  Znásilnění během výuky: Dívka tvrdí, že ji zneužil neznámý muž.  - tv JOJ

petrw ( 3. listopadu 2018 11:24 )

mama musí bejt hrda hned jeho org. rozdala mr.cha zila s odpadem

Nezadat ( 26. září 2017 21:09 )

Podle P.I.Č.I makrele jen multikulturní obohacení.Můj názor je takový,že ať si je strčí do prde.le.

zwil ( 26. září 2017 21:00 )

 Samozrejme je to hruza a maly necht odpociva v pokoji,ale posledni dobou mi prijde,ze bez GoFundMe si dnes nikdo uz ani neuprd.ne...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud