Rána pro rodinu nejtěžšího muže Pavla (†42): Po dvou týdnech další smrt

Autor: ital - 
1. listopadu 2018
09:12

Osud je k nim opravdu krutý. Před dvěma týdny se rozšířila zpráva o smrti nejtěžšího Slováka Pavla Zuberce z města Poltár, jehož všichni znali pod přezdívkou Fečo. Tento týden vyšla na světlo další smutná novina. Zemřel Fečův otec.

Rodina zesnulého Pavla Zuberce (†42) podala informace o tom, že v neděli 28. října zemřel Fečův otec Pavel Zuberec starší (†68). Na sociálních sítích o tom informovala jeho dcera Anet Zubercová. „Tati, odešel jsi od nás rychle a bez rozloučení. Budeš nám moc chybět. Milujeme Tě. Odpočívej v pokoji,“ napsala.

Posledních několik měsíců byl Pavel Zuberec starší v invalidním důchodu a upoután na kolečkové křeslo. Před lety rovněž trpěl obezitou, podobně jako nejtěžší Slovák Fečo. Odešel bez rozloučení stejně jako jeho syn před dvěma týdny.

Pavla Zuberce mladšího našla v bytě žena, která mu nosila jídlo a starala se mu o domácnost. Jeho tělo museli z bytu vyprostit hasiči pomocí speciální techniky.

Fečova kamarádka Miroslava se vyjádřila: „Žal nad ztrátou milovaného syna a těžká choroba určitě Pavlu Zubercovi staršímu přitížily a zemřel dva týdny po smrti syna.“ 

offline ( 3. listopadu 2018 18:41 )

A Češi se neserou na Západ?

petrw ( 1. listopadu 2018 06:25 )

kis by mu mel udelit metal hrdinovi

slovan1954 ( 31. října 2018 21:44 )

Bača sa pýta v Smokovci českého turistu: A koľko je vás teraz?? Deset miliónú,pane bačo,odpovídá turista.Fíha ha a ktorý kok@t vás toľko naj@bal,keď sú vás tu plné Tatry?

jasnovidec01 ( 31. října 2018 20:15 )

Jak se může člověk prožrat do takové váhy ??,nechápu a pak se nedivte že je šlak trefí,orgány nejsou uzpůsobeny k takové zátěži,doufám že si ostatní členové rodiny vezmou ponaučení a nedožene ho další pašík

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud